DentGroup Yenibosna

Konuşulan Diller
Türkçe ve İngilizce

Hakkında
DentGroup Yenibosna Estetik Diş Hekimi Volkan Kaçmaz tarafından kurulmuştur.
Klinikte yer alan DentGroup Kids bünyesinde uzman çocuk diş doktorları ile 0-12 yaş arası minik hastalarımıza  hizmet verilmektedir.
Çocuklara özel tedavi odası, oyun alanları ve tedavi olurken izleyebilecekleri 3D filmler bulunmaktadır.
DentSoft yazılımı ile diğer tüm DentGroup şubelerine entegre olan DentGroup Yenibosna’da Dijital Diş Hekimliği alanında hizmet verilmektedir.

Tüm DentGroup kliniklerinde olduğu gibi DentGroup Yenibosna’da da diş tedavileri Dijital Anestezi ile gerçekleştirilmektedir.

İletişim Bilgileri
Adres: Yenibosna Merkez Mah. Atatük Cad. 3/B  Bahçelievler / İstanbul
Çağrı Merkezi: 444 88 21
E-posta: yenibosna@dentgroup.com.tr
Tel: 0212 550 44 00

Haritada Göster

Çalışma Gün ve Saatleri
Pazartesi-Cuma 09:00-21:00 / Cumartesi 09:00-19:00

 

DentGroup Yenibosna Diş Hekimleri

Dt. Volkan Kaçmaz Diş Hekimi

Diş Hekimi Dt. Volkan Kaçmaz Antakya doğumluğudur. Lise öğrenimini İstiklal Makzume Anadolu Lisesi’nde tamamlamış, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2011 yılı itibarıyla kurucu ortak olarak dahil olduğu diş kliniğinde hastalarına hizmet vermeye başlamıştır. 2014 yılında Denteylül kliniklerinin kurucuları arasına katılıp hekimliğine Denteylül bünyesinde devam etmiştir.
Hastalarına hizmet vermektedir. Daha çok estetik dolgular, lamina, empress, zirkon kaplama, inlay/onlay dolgular ve gülüş tasarımı tedavileri ile implant üstü protezler üzerine çalışmalarını yoğunlaştırmıştır.

Dt. Fatih Keleş Diş Hekimi

Diş Hekimi Dt. Fatih Keleş Trabzon doğumludur. Lise eğitimini Trabzon Kanuni Anadolu Lisesi’nde tamamlamış, Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. ISO kalite – denetim sistemlerinin diş hekimliğine adaptasyonu konusunda çalışmış olup, 2016 yılında DentGroup bünyesine dahil olmuştur. Hastalarına hizmet vermektedir. Çalışmalarını daha çok estetik dolgular, kompozit lamina, zirkon kaplama ve gülüş tasarımı tedavileri üzerinde yoğunlaştırmıştır.

Dr. Gülşah Ünal Kundakçıoğlu Ortodonti Uzmanı

Ortodonti doktoru Dr. Gülşah Ünal Kundakçıoğlu İstanbul doğumludur. Lise öğrenimini Kabataş Erkek Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2011 yılında mezun olmuştur. 2011-2013 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Periodontoloji alanında doktora yeterliliğini alan Dr. Ünal Kundakçıoğlu daha sonra Bezmialem Üniversitesi Ortodonti Anabilim Dalı’na geçmiştir. 2017 yılında doktorasını tamamlayarak Ortodonti Doktoru ünvanını almıştır. 2017 yılı itibarıyla  DentGroup Yenibosna ekibine katılmıştır. Türk Ortodonti Derneği, European Orthodontic Society, World Federation of Orthodontists kuruluşlarına üyedir.

 

DentGroup Yenibosna Klinik Koordinatörü

Taner Özer DentGroup Yenibosna Klinik Koordinatörü

Malatya doğumlu Taner Özer, lise öğrenimini Şehit Kemal Özalper Endüstri Meslek Lisesi / Bilgisayar Bölümü’nde tamamlamıştır. Eğitimine  İnönü Üniversitesi Bilgisayar Bölümü’nde devam etmektedir. Turkcell ve Erdem Holding’de iletişim ve danışmanlık alanlarında çalışmış, DentGroup ailesine 2017 yılında Yenibosna şubesinin açılmasıyla katılmıştır.

 

DentGroup Yenibosna Fotoğraf Galerisi

DentGroup Yenibosna Harita Bilgileri

DG Yenibosna Hizmet verilen bölgeler: 

Yenibosna, Sefaköy, Beylikdüzü, Halkalı, Küçükçekmece, Büyükçekmece