DentGroup Yenibosna

DentGroup Yenibosna Fotoğraf Galerisi

DentGroup Yenibosna Diş Hekimleri

Dt. Fatih Keleş Diş Hekimi

Diş Hekimi Dt. Fatih Keleş Trabzon doğumludur. Lise öğrenimini Trabzon Kanuni Anadolu Lisesi’nde tamamlamış, Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. ISO kalite – denetim sistemlerinin diş hekimliğine adaptasyonu konusunda çalışmış olup, 2016 yılında DentGroup ailesine katılmıştır. Mesleki çalışmalarını daha çok; kompozit lamina, zirkon kaplama ve gülüş tasarımı tedavileri üzerinde yoğunlaştırmıştır. DentGroup Yenibosna Kliniği’ne ortak olarak hastalarına hizmet vermektedir.fatihkeles@dentgroup.com.tr

Dt. Bulut Hakan Şahin Diş Hekimi

Diş Hekimi Dt. Bulut Hakan Şahin İstanbul doğumludur. Lise öğrenimini 2010 yılında Kabataş Erkek Lisesi’nde tamamlamış, 2015 yılında ise İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimi olarak, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Ana Bilim Dalı’nda doktora eğitimine devam etmektedir. DentGroup Bahçelievler Kliniği’nde hastalarına hizmet vermektedir.
hakansahin@dentgroup.com.tr

Dt. Yunus Emre Birol Diş Hekimi

Diş Hekimi Dt.Yunus Emre Birol Mardin doğumludur. Lise öğrenimini Uşak Şehit Abdülkadir Kılavuz Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamlamış, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Standart Ortodontik tedavinin yanı sıra Şeffaf Plak Tedavisi (invisalign tedavisi) ve Lingual Ortodonti alanlarında hastalarına hizmet vermektedir. DentGroup Yenibosna Kliniği’nde Ortodonti uzmanı olarak hastalarına hizmet vermektedir. Dt. Birol ayrıca TOD üyesidir.
yunusemre@dentgroup.com.tr

Dt. Merve Çayırcı Diş Hekimi

Diş Hekimi Dt. Merve Çayırcı İstanbul doğumludur. Orta ve lise öğrenimini Kabataş Erkek Lisesi’nde tamamlamış, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Çalışmalarını daha çok çocuk diş hekimliği ile ilgili çeşitli konularda (icon-rezin-infiltrasyon) yöntemi ile tedavi, güncel diş hekimliği-universal bondingler ile ilgili tedavileri üzerine yoğunlaştırmıştır.
mervecayirci@dentgroupkids.com

DentGroup Yenibosna Klinik Koordinatörü

Taner Özer DentGroup Yenibosna Klinik Koordinatörü

DentGroup Yenibosna Klinik Koordinatörü Taner Özer Malatya doğumludur. Lise öğrenimini Şehit Kemal Özalper Endüstri Meslek Lisesi / Bilgisayar Bölümü’nde tamamlamıştır. Eğitimine İnönü Üniversitesi Bilgisayar Bölümü’nde devam etmektedir. 2017 yılı itibari ile DentGroup Maslak kliğinde Klinik Koordinatörü görev yapmaktadır.tanerozer@dentgroup.com.tr

İletişim Bilgileri
Adres: Yenibosna Merkez Mah. Atatük Cad. 3/B  Bahçelievler / İstanbul
Çağrı Merkezi: 444 88 21
E-posta: yenibosna@dentgroup.com.tr
Tel: (+90) 212 550 44 00

Haritada Göster

Çalışma Gün ve Saatleri
Pazartesi-Cuma 09:00-21:00 / Cumartesi 09:00-18:00

Konuşulan Diller
Türkçe ve İngilizce

Hakkında
DentGroup Yenibosna Diş Hekimi Volkan Kaçmaz tarafından kurulmuştur.

DentGroup Yenibosna’da tüm diş hekimliği branşlarında diş hekimliği hizmetleri verilmektedir.

DentGroup Yenibosna’da Yapılan Tedaviler

DentGroup Yenibosna Harita Bilgileri
 

RANDEVU AL