DentGroup Maltepe

Konuşulan Diller
Türkçe, İngilizce ve Arapça

Hakkında
DentGroup Maltepe, Diş Hekimleri Melih Bayram ve Zeynep Kalyoncu tarafından 2017 yılında kurulmuştur.
DentGroup Maltepe kliniğinde, 0-12 yaş arası minik hastalarımıza “Mutlu Dişler Atölyesi” konsepti altında DentGroup Kids Maltepe ile hizmet verilmektedir. DentGroup Kids Maltepe’de uzman çocuk diş doktorları, çocuk oyun alanları (Pedodontist) bulunmaktadır.
DentSoft yazılımı ile diğer tüm DentGroup şubelerine entegre olan DentGroup Maltepe’de Dijital Diş Hekimliği alanında hizmet verilmekte, tedaviler dijital anestezi ile gerçekleştirilmektedir.
DentGroup’un kendi dijital laboratuvarı olan DentLab, DentGroup Maltepe’nin taleplerini karşılamaktadır.

Tüm DentGroup kliniklerinde olduğu gibi DentGroup Maltepe’de de diş tedavileri Dijital Anestezi ile gerçekleştirilmektedir.

 Not: İki katlı klinikte, tekerlekli iskemle kullanan veya yürüme zorluğu çeken hastalarımıza özel merdiven çıkmak için otomatik koltuk bulunmaktadır.

 

İletişim Bilgileri
Adres: Bağlarbaşı Mah. İkinci İlkokul Cad. No:7-9/B Maltepe/İstanbul
Çağrı Merkezi: 444 88 21
E-posta: maltepe@dentgroup.com.tr
Tel: 0216 441 51 51

Haritada Göster

Çalışma Gün ve Saatleri
Pazartesi – Cumartesi her gün 09:00 – 19:00

 

Maltepe Diş Hekimleri

Dt. Melih Bayram Diş Hekimi

Dt. Melih Bayram Amasya doğumludur. 1996 yılında Amasya Lisesi’nden mezun olmuştur. 2002 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2003-2004 yılında Mardin’de askerlik görevini yerine getirmiştir. 2004 yılından beri çeşitli diş kliniklerinde diş hekimliği ve cerrahi yoğunlukta çalışmıştır. Yurt içi ve yurt dışında ileri cerrahi eğitimleri almıştır. Cada (Computer Aided Dentistry Academy) üyesidir. Klinik ortağı olduğu DentGroup Maltepe kliniğimizde cerrahi diş hekimliği üzerine görev yapmaktadır.melih.bayram@dentgroup.com.tr

Dt. Zeynep Kalyoncu Diş Hekimi

Dt. Zeynep Kalyoncu Bursa’da doğmuştur. Lise öğrenimini Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 2011 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur.2016 yılında DentGroup Ataşehir’de çalışmaya başlamıştır. Cada (Computer Aided Dentistry Academy) ve EDAD ( Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği) üyesidir. DentGroup Maltepe kliniğinin açılması ile kliniğe ortak olmuştur ve Diş Hekimi olarak çalışmalarını Maltepe kliniğinde sürdürmektedir.zeynepkalyoncu@dentgroup.com.tr

Dr. Buket Kılınç Periodontoloji Uzmanı

Dr. Buket Kılınç Aydın doğumludur. Nazilli Anadolu Lisesi’ndeki eğitiminin ardından 2008 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuş, akademik kariyerine Selçuk Üniversitesi Periodontoloji Anabilim Dalı’nda devam etmiştir. “Sigara içen ve içmeyen kronik periodontitisli bireylerde cerrahisiz periodontal tedaviye ek olarak diyod lazer ile dekontaminasyon işleminin klinik parametreler ve dişeti oluğu sıvısı TNF-alpha ve IL-8 düzeylerine etkisi” konulu tezi ile doktora eğitimini tamamlamıştır. Avrupa Periodontoloji Federasyonu ve Türk Periodontoloji Derneği üyesi olan Dr. Buket Kılınç; Diş Hekimliği ve Periodontoloji ile ilgili yurt içi ve yurt dışında birçok seminer ve kongreye katılmış olup, çeşitli konularda sertifika almıştır. Mesleki ilgi alanları mukogingival cerrahi, kemik erimelerine yönelik rejeneratif periodontal tedavi, PRF ve PRP uygulamaları, diş eti bakımında diyod lazer tedavisi, dişeti çekilmesi, büyümesi ve dişeti estetiğine yönelik tedavi yaklaşımlarıdır.
Dr. Buket Kılınç DentGroup Maltepe’de hizmet vermektedir.

Dr. Gözde Atalı Gümüş Pedodonti Uzmanı

Adana’da doğan Dr. Gözde ATALI GÜMÜŞ, ilköğretim eğitimini Gündoğdu Koleji’nde tamamladıktan sonra lise eğitimine Özel Çukurova Bilfen Fen Lisesi’nde devam etmiştir. Ardından Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazanmıştır, 2010 yılında mezun olmuş ve mezun olduktan sonra çeşitli kliniklerde görev yapmıştır. Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Çocuk Diş Hekimliği Anabilim dalında doktora eğitimine devam etmektedir. Çocuk diş hekimliğini ilgilendiren çeşitli konularda güncel tedaviler yapmaktadır. Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) ve Türk Pedodonti Derneği  (TPD) üyesidir. Dentgroup Maltepe kliniğinde çocuk diş hekimi olarak görev yapmaktadır.

Dr. Meltem Mutlu Güler Ortodonti Uzmanıdrmeltemmutluguler

Edirne’de doğan Dr. Meltem Mutlu Güler, 2006 yılında Sakarya Anadolu Lisesi’nden ve 2012 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Ardından Yeditepe Üniversitesi Ortodonti Ana Bilim Dalı’nda doktora eğitimine başlamış ve konik ışınlı bilgisayarlı tomografilerde üst solunum yolu değerlendirmeleri konusu üzerine yaptığı tezle eğitimini tamamlamıştır. Türk Ortodonti Derneği, European Orthodontic Society, American Association of Orthodontists kuruluşlarına üye olan Dr. Meltem Mutlu Güler, Dentgroup Maslak ve Maltepe şubelerinde ortodonti çalışmalarına devam etmektedir. Diş çapraşıklıklarının ve boşluklarının tedavisi, çeneler arası uyumsuzluklar, kapanış problemleri, gömük diş tedavileri, invisalign (şeffaf plak) tedavisi gibi konular ile ilgilenmektedir.meltemmutlu@dentgroup.com.tr

DentGroup Maltepe Fotoğraf Galerisi

DentGroup Maltepe Harita Bilgileri

DG Maltepe Hizmet verilen bölgeler:

Bostancı, Küçükyalı, İdealtepe, Adatepe, Maltepe, Zümrütevler, Aydınevler, Fındıklı, Başıbüyük, Cevizli, Kartal, Pendik