DentGroup Göztepe

DentGroup Göztepe Fotoğraf Galerisi

DentGroup Göztepe Diş Hekimleri

Dt. E. Emek Ertener Diş Hekimi

Diş Hekimi Dt. Ekim Emek Ertener İstanbul doğumludur. Lise öğrenimini İstek Vakfı Özel Atanur Oğuz Lisesi’nde tamamlamış,Yeditepe Üniveritesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. DentGroup Göztepe Kliniğine ortak olmuştur.Hastalarına hizmet vermektedir.
emekertener@dentgroup.com.tr

Dr. Akın Öztemel Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanıakinoztemel

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Akın Öztemel Ankara doğumludur. Ortaokul ve lise öğrenimini Afyon Kocatepe Anadolu Lisesi’ nde tamamlamış, Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2006 yılında mezun olmuştur.Gazi Üniversitesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim dalında uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra Sancaktepe ADSM’ de Çene Cerrahisi Uzmanı olarak göreve başlamıştır. Yurtiçi ve yurtdışında Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi ve Oral İmplantoloji konulu pek çok kongre ve sempozyuma katılmıştır. Türk Dişhekimleri Birliği (TDB) ve Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği (TAOMS) üyesidir. Kendisi DentGroup Bağdat Caddesi ortaklarından olup aynı zamanda DentGroup Göztepe kliniğinde de hizmet vermektedir.akinoztemel@dentgroup.com.tr

Dt. Mert Kalak Diş Hekimidt.mertkalak

Diş Hekimi Dt. Mert Kalak, Uşak doğumludur.Lise öğrenimini 2008 yılında Maltepe Askeri Lisesi’nde tamamlamış, 2014 yılında Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. İki yıl süreyle Kocaeli’de özel bir klinikte çalışmalarına devam eden Dt. Mert Kalak, dijital diş hekimliği, diş hekimliği ve implantoloji üzerine pek çok eğitime katılmıştır. 2016 DentGroup Vaka Yarışması birinciliğiyle birlikte Christian Coachman’ın DSD (Digital Smile Design) sertifikasına sahiptir. Yarışmanın ardından DentGroup Göztepe kliniğinde hekimlik, DentGroup A.Ş.’de Medikal ArGe Direktörü olarak görev yapmaya başlamıştır.2018 yılındı DentGroup Göztepe Kliniğine ortak olmuştur.EDAD ve CADA üyesidir.
mertkalak@dentgroup.com.tr

Dt. Ozan Şener Diş Hekimiozansener

Diş hekimi Dt. Ozan Şener, Gaziantep doğumludur. Lise öğrenimini 2010 yılında Gaziantep Kolej Vakfı Fen Lisesi’nde tamamlamıştır, 2015 yılında Gaziantep Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Çalışmalarına daha çok İmplantoloji , Dijital Diş Hekimliği üzerine yoğunlaştırmıştır. Diş Hekimliği’ne İstanbul’da özel kliniklerde devam eden Dt. Ozan Şener, 2016 yılında DentGroup Vaka Yarışması 2.’lik derecesi sonrası DentGroup ailesine katılmıştır. 2018 yılında DentGroup Göztepe Kliniği’ne ortak olmuştur. Genç EDAD, TDB ve CAD ACADEMY üyesidir. DentGroup Göztepe şubesinde hekimlik yapmaktadır.
ozansener@dentgroup.com.tr

Dr. Ahmet Akgül Ortodonti Uzmanı dr.ahmetakgul

Ortodonti Uzmanı Dr.Ahmet Akgül Artvin Yusufeli doğumludur. Lise öğrenimini Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi’nde tamamlamış, Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Ana Bilim Dalı’nda tamamlamıştır. Türk Ortodonti Derneği ve European Orthodontic Society kuruluşlarına üyedir. Ortodonti Uzmanı Dr. Ahmet Akgül DentGroup Göztepe kliniğinde görevine devam etmektedir.
ahmetakgul@dentgroup.com.tr

DentGroup Göztepe Klinik Koordinatörü

Yeşim Koçyiğit DentGroup Göztepe Klinik Koordinatörü

Yeşim Koçyiğit 1985 İstanbul doğumludur. Orta öğrenimini Erenköy İlköğretim Okulu’nda, Lise öğrenimini ise 50.Yıl Tahran Lisesi’nde sayısal bölümde tamamlamıştır. 2007 yılında DentGroup Göztepe şubemizin açılması ile Hasta İlişkileri Sorumlusu olarak DentGroup ailesine katılmıştır. İlerleyen yıllarda Mali işler ve Kurumsal İşler yetkilisi görevini üstlenip, şu anda ise DentGroup Göztepe Klinik Koordinatörü olarak görevine devam etmektedir. “Çalışan memnuniyet analizi projeleri nasıl yönetilir?” eğitimi almış olup, Bilgisayarlı muhasebe sertifikası, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve İç Denetçi sertifikası bulunmaktadır. yesim@dentgroup.com.tr

İletişim Bilgileri
Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cad. (Minibüs Cad.) No: 269 Sahrayıcedid / Kadıköy / İSTANBUL
Çağrı Merkezi: 444 88 21
E-posta: goztepe@dentgroup.com.tr
Tel: (+90) 216 356 0 356
Mobil: (+90) 530 200 08 98

Haritada Göster

Çalışma Gün ve Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00 / Cumartesi  09:00 – 17:00 

Konuşulan Diller
Türkçe, İngilizce, Almanca

Hakkında
DentGroup Göztepe 2007 yılında, Diş Hekimi Bijen Muhit’in DentGroup ailesine dahil olması ile kuruldu. Diş Hekimi Emek Ertener, Diş Hekimi Mert Kalak ve Diş Hekimi Ozan Şener’in ortaklar arasına katılımı ile kurumsal yapısı daha da genişledi.

DentGroup Göztepe’de tüm diş hekimliği branşlarında diş hekimliği hizmetleri verilmektedir.

DentGroup Göztepe’de Yapılan Tedaviler

 

DentGroup Göztepe Harita Bilgileri