DentGroup Maslak

DentGroup Maslak Fotoğraf Galerisi

DentGroup Maslak Diş Hekimleri

Dt. Alper Şen Diş Hekimi dtalpersen

Diş Hekimi Dt. Alper Şen Makedonya doğumludur. Orta ve lise öğrenimini İstanbul’da, lisans eğitimini ise 2011 yılında Plovdiv Diş Hekimliği Fakültesinde tamamlayarak, 2011 – 2018 yılları arasında özel muayenehanesinde hekimlik yapmıştır. Mesleki çalışmalarını daha çok dolgular, kompozit lamina, porselen lamina, empress (full porselen), zirkon kaplama, inlay/onlay porselen dolgu ve gülüş tasarımı tedavileri üzerine yoğunlaştırmıştır. 2018 yılında DentGroup Maslak Kliniği’ne ortak olarak hastalarına hizmet vermektedir.
alpersen@dentgroup.com.tr

Dr. Görkem Müftüoğlu Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı gorkemmuftuoglu

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Görkem Müftüoğlu Yalova doğumludur. Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden başarıyla mezun olarak, Başkent Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim dalında doktora yapmıştır. DentGroup Maslak Kliniği’nde hastalarına hizmet vermektedir.
gorkemmuftuoglu@dentgroup.com.tr

Dt. B. Koray Kendir Diş Hekimi

Diş Hekimi B. Koray Kendir Antalya doğumludur. Lise öğrenimini Adem Tolunay Anadolu Lisesi’nde lisans eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden onur öğrencisi olarak tamamlamıştır. Bir çok eğitim, sertifika programı ve kongreye katılan Dt. Kendir mesleki çalışmalarında ağırlıklı olarak; dental fotoğrafçılık, dijital gülüş tasarımı, laminate veneers(yaprak porselen), bilgisayar destekli diş hekimliği tedavileri üzerinde yoğunlaştırmıştır. DentGroup Maslak Kliniği’nde hastalarına hizmet vermektedir. Dt. Kendir ayrıca, CADA(Computer Aided Dentistry Academy), ITI (International Team for Implantology), EDAD (Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği) ve TDB (Türk Diş Hekimleri Birliği) üyesidir.
koraykendir@dentgroup.com.tr

Msc. Dt. Emre Asım Diş Hekimi emreasim

Diş Hekimi MSc. Dt. Emre Asim Oslo Norveç doğumludur. Orta ve lise oğrenimine Oslo International School’da başlamış, Istanbul Bahçeşehir Kolejinde tamamlamıştır. Lisans oğreniminde ise Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini de Marmara Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi (Protez) bölümunde CAD/CAM ve dijital diş hekimliği hakkında Ingilizce Tezli Lisans ile tamamlamıştır. Mesleki çalışmalarını ağırlıklı olarak; gülüş tasarımı, laminate veneer, emax kuronlar, onlay, implant üstü hybrid ve all on four protezler üzerine yoğunlaşmıştır. DentGroup Maslak kliniğin’de Protez ve Genel Diş Hekimliği alanında hastalarına hizmet vermektedir. MSc Dt. Asim ayrica TDB ve TPID üyesidir.
emreasim@dentgroup.com.tr

Dt. Merve Soylu Diş Hekimi

Diş Hekimi Dt. Merve Soylu Amasya doğumludur. Lise öğrenimini Amasya Macit Zeren Fen Lisesinde tamamlayarak, Karadeniz Teknik Üniversitesi’nden Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2014 yılında mezun olmuştur. 2014-2018 yılları arasında Antalya’da özel bir klinikte çalışmıştır. Mesleki çalışmalarında ağırlıklı olarak; dijital gülüş tasarımı, full porselen zirkonyum kaplamalar, kanal tedavileri ve inlay-onlay tedaviler üzerine yoğunlaştırmıştır. DentGroup Maslak Kliniği’nde hastalarına hizmet vermektedir. Dt. Soylu ayrıca TDB üyesidir.
mervesoylu@dentgroup.com.tr

Dr. Bengü Büyükbayraktar Diş Hekimi __bengu

Çocuk Diş Hekimi Dt. Bengü Büyükbayraktar Gümüşhane doğumludur. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlayarak, Yeditepe Üniversitesi Pedodonti Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine devam etmektedir. DentGroup Maslak Kliniği’nde Pedodonti Uzmanı olarak çocuk hastalarına hizmet vermektedir.
bengubayraktar@dentgroupkids.com

Dr. Ahmet Vural Ortodonti Uzmanıdr.ahmetvural

Ortodonti Uzmanı Dr.Ahmet Vural Antalya doğumludur. Orta ve lise öğrenimini Antalya Anadolu Lisesi’nde tamamlamış, Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini Selçuk Üniversitesi Ortodonti Anabilim dalında tamamlamıştır. Çalışmalarını daha çok invisalign (erişkin ve çocuk), lingual ortodonti ve ortognatik cerrahi tedavileri üzerine yoğunlaştırmıştır. Türk Ortodonti Derneği ve American Association of Orthodontists derneklerinin aktif üyesidir.
ahmetvural@dentgroup.com.tr

Dt. Yüksel Eren Endodonti Uzmanı

Endodonti Uzmanı Dt. Yüksel Eren İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuş, Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Endodonti Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. DentGroup Acarkent ve Maslak Klinikleri’nde Endodonti alanında hastalarına hizmet vermektedir. Ayrıca Dt. Yüksel Eren, Türk Endodonti Derneği üyesidir.yukseleren@dentgroup.com.tr

Dr. Gözde Koşun Vural Diş Eti Hastalıkları Uzmanıdr.gozdevural

Diş Eti Hastalıkları Uzmanı Dr. Gözde Koşun Vural, Konya doğumludur. Orta öğrenimini TED Karadeniz Ereğli Koleji’nde, lise öğrenimini ise Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Bülent Ecevit Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır. Yurtiçi ve yurtdışında Periodontoloji ve İmplantoloji konulu pek çok kongre ve sempozyuma katılmıştır. Dr. Gözde Koşun Vural aynı zamanda ITI üyesidir. DentGroup Maslak Kliniği’nde hastalarına hizmet vermektedir.gozdevural@dentgroup.com.tr

DentGroup Maslak Klinik Koordinatörü

Gizem Akkaya DentGroup Maslak Klinik Koordinatörü

DentGroup Maslak Klinik Koordinatörü Gizem Akkaya, Sivas doğumludur. Kırklareli Üniversitesi İnsan Kaynakları Bölümü’nden mezun olmuş, eğitimine Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Bölümü’nde devam etmektedir. 2018 yılında DentGroup ailesine katılarak DentGroup Maslak Kliniği’nde Banko Görevlisi olarak görevine başlamıştır. Akkaya, şu anda DentGroup Maslak Kliniği’nde Klinik Koordinatörü olarak görevini sürdürmektedir.gizemakkaya@dentgroup.com.tr

İletişim Bilgileri
Adres: Büyükdere Caddesi No: 239 4/10 Maslak / İSTANBUL (Paşabahçe Binasında)
Çağrı Merkezi: 444 88 21
E-posta: maslak@dentgroup.com.tr
Tel: (+90) 212 276 06 76
Mobil: (+90) 507 092 01 05

Haritada Göster

Çalışma Gün ve Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00 / Cumartesi 09:00 – 17:00

Konuşulan Diller
Türkçe, İngilizce, Almanca, Norveçce

Hakkında
DentGroup Maslak 2014 yılında Protez Uzmanı Dr. Şirin Tuzcu’nun katılımıyla, DentGroup’un Avrupa Yakası’ndaki ilk şubesi olarak hizmete girdi.

DentGroup Maslak’ta tüm diş hekimliği branşlarında diş hekimliği hizmetleri verilmektedir.

DentGroup Maslak’ta Yapılan Tedaviler

DentGroup Maslak Harita Bilgileri

RANDEVU AL