DentGroup Gaziantep

Konuşulan Diller
Türkçe, İngilizce

 

Hakkında

DentGroup Gaziantep, Protez Uzmanı Dr. Emek Erdem tarafından kurulmuştur.
DentSoft yazılımı ile İstanbul’da ve diğer illerde bulunan tüm DentGroup kliniklerine entegre olan DentGroup Gaziantep’te Dijital Diş Hekimliği alanında hizmet verilmektedir.
DentGroup’un kendi dijital laboratuvarı olan DentLab, DentGroup Gaziantep’in taleplerini karşılamaktadır.

Tüm DentGroup kliniklerinde olduğu gibi DentGroup Gaziantep’te de diş tedavileri Dijital Anestezi ile gerçekleştirilmektedir.

İletişim Bilgileri
Adres: Batıkent Mah. Kürşat Tüzmen Bul. Güleç Plaza 42 / 10 Şehitkamil / Gaziantep
Çağrı Merkezi: 444 88 21
E-posta: gaziantep@dentgroup.com.tr
Tel: (+90) 342 341 32 33
Mobil: 0553 738 08 68

Haritada Göster

 

Çalışma Gün ve Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00 / Cumartesi 10:00 – 15:00

 

 

DentGroup Gaziantep Diş Hekimleri

Dr. Dt. Emek ErdemProtez Uzmanı

Protez Uzmanı Dr. Emek Erdem Gaziantep doğumludur. Orta ve lise öğrenimini Gaziantep Tekerekoğlu Anadolu Lisesi’nde tamamlamış, Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2003-2009 yılları arasında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliğ Fakültesi Protetik Diş Tedavisi AnaBilim Dalı’nda doktora eğitimini tamamladıktan sonra 1 yıl Medipol Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmıştır. 2010-2016 yılları arasında İstanbul’da Protez Uzmanı Çağdaş Kışlaoğlu ile beraber çalışmıştır. 2017 yılı itibarıyla DentGroup ekibine katılmış olup Gaziantep kliniği kurmuştur.Dr. Emek Erdem özellikle Estetik diş tedavileri alanında hizmet vermekte, çalışmalarını daha çok estetik dolgular, kompozit lamina, porselen lamina, empress (full porselen), zirkon kaplama, inley/onley porselen dolgu ve gülüş tasarımı ve implant tedavileri üzerine yoğunlaştırmıştır.Dr. Emek Erdem Türk Diş Hekimliği Birliği üyesidir.

Dt. Emre ÖzçobanDiş Hekimi

Diş Hekimi Dt. Emre Özçoban Gaziantep doğumludur. Orta ve lise öğrenimini Gaziantep Anadolu Lisesi’nde tamamlamış, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2013-2017 yılları arasında İstanbul’da çeşitli kurumlarda görev yapmıştır. 2017 tarihi itibarıyla DentGroup Gaziantep kli Dt. Emre Özçoban Türk Diş Hekimleri Birliği üyesidir.

DentGroup Gaziantep Fotoğraf Galerisi

DentGroup Gaziantep Harita Bilgileri

DG Gaziantep Hizmet verilen bölgeler:

Kahramanmaraş, Mardin, Diyarbakır, Şanlıurfa,  Adana, Osmaniye, Adıyaman, Kilis, Hatay, Şehitkamil, Şahinbey, Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli Yavuzeli