DentGroup Bodrum

DentGroup Bodrum Fotoğraf Galerisi

DentGroup Bodrum Diş Hekimleri

Dt. Bijen Muhit Diş Hekimi

Cerrahi Diş Hekimi Dt. Bijen Muhit Almanya’da doğdu, 1989 yılında Hayrullah Kefoğlu Lisesi ve ardından 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli kliniklerin kuruculuğunu ve yöneticiliğini yaptı. 2004-2007 yıllarında Medicana Çamlıca Hastanesi’nde özellikle hamileler, kalp damar ve hemodiyaliz tedavisi gören hastaların dental tedavileri ve cerrahileri üzerine çalıştı. 2007 yılında DentGroup’a katılarak Efe Çelebi ve Cihan Çapan ile kurumsallaşma ve şubeleşme sürecini başlattı, 2007-2016 yılları arasında DentGroup Göztepe kurucu diş hekimliği görevini yürüttü. 2016 sonunda DentGroup Bodrum kliniğini açtı. Biohorizons Dental İmplantlar ile görüntüleme yöntemleri, implant başarı ve başarısızlık sebepleri ve implant üstü protez planlamaları üzerine ulusal ve uluslararası kongre ve programlara katıldı. Muhit, halen DentGroup Bodrum kliniğinde implant, gömük dişlerin cerrahisi ve  diş hekimliği alanında çalışmalarını sürdürüyor. Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) üyesidir.

Dt. Ali Bakkaloğlu Diş Hekimi

Zonguldak doğumlu Ali Bakkaloğlu, 1978 yılında Marmara Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzun yıllar boyunca kendi özel muayenehanesinde hastalarına hizmet vermiştir.Zonguldak-Kastamonu Diş Hekimleri Odası’nın kurucularından olan hekimimiz aynı zamanda kurumun yöneticiliğini de yapmıştır. Zonguldak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde çalışmalarına devam etmiş, aynı dönemde Sağlık Bakanlığı aracılığı ile stratejik personel olarak yurt dışı görevlerde de yer almıştır. Evli ve iki çocuk babası olan Ali Bakkaloğlu, DentGroup Bodrum kliniğimizde görev yapmaktadır. alibakkaloglu@dentgroup.com.tr

Dt. Pelin Akıncı Diş Hekimi

Dt. Pelin AKINCI Edirne doğumludur. İstanbul Üniversitesi Diş hekimliği fakültesinden 2016 yılında mezun olmuştur. 2018 yılında Dent Group Bodrum ekibine katılmıştır. Diş Hekimi Pelin AKINCI mezuniyet tezini diabet,kalp damar, troid, böbrek ve akciğer hastalıkları gibi sistemik hastalığı bulunan bireylerde implant uygulanması üzerine yapmıştır. Mezuniyet sonrası implant cerrahisi üzerine kurslara katılmıştır.Türk Dişhekimleri Birliği üyesidir.

DentGroup Bodrum Klinik Koordinatörü

Ece Muhit DentGroup Bodrum Klinik Koordinatörü

İstanbul doğumlu Ece Muhit Yüksek Mimar’dır. 2000 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nü birincilikle bitirmesinin ardından, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Mimari Tasarım kürsüsünde Lisans Üstü eğitimini tamamlayıp profesyonel hayata geçmiştir. Farklı kurum ve projelerde mimar, proje şefi ve proje müdürü olarak çalışmıştır. Şu an DentGroup Bodrum kliniğinde Klinik Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

İletişim Bilgileri
Adres: Çırkan Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. No: 3/4 Bodrum / Muğla
Çağrı Merkezi: 444 88 21
E-posta: bodrum@dentgroup.com.tr
Tel: 0252 319 45 05 – 0252 275 05 60

Haritada Göster

Çalışma Gün ve Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00 / Cumartesi 09:00 – 17:00

Konuşulan Diller

Türkçe, İngilizce, Farsça

Hakkında

DentGroup Bodrum 2017 yılında, Diş Hekimi Bijen Muhit tarafından kuruldu.

DentGroup Bodrum’da tüm diş hekimliği branşlarında diş hekimliği hizmetleri verilmektedir.

DentGroup Bodrum Harita Bilgileri