DentGroup Bodrum

DentGroup Bodrum Fotoğraf Galerisi

DentGroup Bodrum Diş Hekimleri

Dt. Bijen Muhit Diş Hekimi

Cerrahi Diş Hekimi Dt. Bijen Muhit Almanya’da doğdu, 1989 yılında Hayrullah Kefoğlu Lisesi ve ardından 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli kliniklerin kuruculuğunu ve yöneticiliğini yaptı. 2004-2007 yıllarında Medicana Çamlıca Hastanesi’nde özellikle hamileler, kalp damar ve hemodiyaliz tedavisi gören hastaların dental tedavileri ve cerrahileri üzerine çalıştı. 2007 yılında DentGroup’a katılarak Efe Çelebi ve Cihan Çapan ile kurumsallaşma ve şubeleşme sürecini başlattı, 2007-2016 yılları arasında DentGroup Göztepe kurucu diş hekimliği görevini yürüttü. 2016 sonunda DentGroup Bodrum kliniğini açtı. Biohorizons Dental İmplantlar ile görüntüleme yöntemleri, implant başarı ve başarısızlık sebepleri ve implant üstü protez planlamaları üzerine ulusal ve uluslararası kongre ve programlara katıldı. Muhit, halen DentGroup Bodrum kliniğinde implant, gömük dişlerin cerrahisi ve  diş hekimliği alanında çalışmalarını sürdürüyor. Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) üyesidir.

Dt. Ziya Sarıyıldız Diş Hekimi

Diş Hekimi Ziya Sarıyıldız Eskişehir’de doğmuştur. 2008 yılında Atayurt Fen Lisesi’nden mezun olduktan sonra 2009 yılında girdiği Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Meslek hayatına Ankara Gazi Üniversitesi Karşıyaka Eğitim Araştırma Hastanesi ‘nde çalışmalarına başlayan Dt. Ziya Sarıyıldız, dijital diş hekimliği,çocuk diş hekimliği ve psikolojisi üzerine pek çok eğitime katılmıştır. DentGroup Bodrum kliniğinin açılmasıyla birlikte DentGroup ailesine katılan Dt. Ziya Sarıyıldız  diş hekimliği ve çocuk diş hekimliği (pedodonti) alanında çalışmalarına devam etmektedir. Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) üyesidir.ziyasariyildiz@dentgroup.com.tr

DentGroup Bodrum Klinik Koordinatörü

Ece Muhit DentGroup Bodrum Klinik Koordinatörü

İstanbul doğumlu Ece Muhit Yüksek Mimar’dır. 2000 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nü birincilikle bitirmesinin ardından, İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Mimari Tasarım kürsüsünde Lisans Üstü eğitimini tamamlayıp profesyonel hayata geçmiştir. Farklı kurum ve projelerde mimar, proje şefi ve proje müdürü olarak çalışmıştır. Şu an DentGroup Bodrum kliniğinde Klinik Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

İletişim Bilgileri
Adres: Çırkan Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. No: 3/4 Bodrum / Muğla
Çağrı Merkezi: 444 88 21
E-posta: bodrum@dentgroup.com.tr
Tel: 0252 319 45 05 – 0252 275 05 60

Haritada Göster

Çalışma Gün ve Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00 / Cumartesi 09:00 – 17:00

Konuşulan Diller
Türkçe, İngilizce

Hakkında

DentGroup Bodrum 2017 yılında, Diş Hekimi Bijen Muhit tarafından kuruldu.

Bodrum Konacık’ta açılan şubede Ortodonti, İmplantoloji, Protez, Periodontoloji, Çene Cerrahisi, Horlama Tedavisi, Endodonti ve Pedodonti gibi pek çok branşta hizmet verilmektedir.DentGroup Bodrum DentSoft yazılımı ile tüm DentGroup şubelerine entegre bir biçimde çalışmakta; İstanbul, Antalya’da bulunan diğer DentGroup şubelerine ait tüm hasta arşivine erişebilmektedir. Hastaların diğer şubelerde kayıtlı tedavi, röntgen gibi sağlık bilgileri her şubeden görüntülenebilmektedir.Dijital Diş Hekimliği alanında hizmet verilen klinikte Dt. Bijen Muhit’in yanı sıra,Diş Hekimi Ziya Sarıyıldız, tüm diş tedavilerini gerçekleştirilebilmektedir.Koordinatörlüğünü Bijen Muhit’in eşi Ece Muhit’in yaptığı DentGroup Bodrum Sağlık Turizmi alanında da hizmet vermektedir.

 Tüm DentGroup kliniklerinde olduğu gibi DentGroup Bodrum’da da diş tedavileri Dijital Anestezi ile gerçekleştirilmektedir.

DentGroup Bodrum’da Yapılan Tedaviler

DentGroup Bodrum Harita Bilgileri