DentGroup Bahçelievler

DentGroup Bahçelievler Fotoğraf Galerisi

DentGroup Bahçelievler Diş Hekimleri

Dt. Fatih Atmaca Diş Hekimi dt.fatihatmaca

Diş Hekimi Dt. Fatih Atmaca lise öğrenimini Gaziantep Anadolu Lisesi’nde, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlamıştır. IMC (International Medical Collage) Advanced Aesthetic Dentistry Courses sertifikasına sahiptir .Mesleki çalışmalarını ağırlıklı olarak; implant üstü protezler, kompozit lamina, porselen lamina, empress (full porselen), zirkon kaplama, diş beyazlatma, inlay/onlay, porselen dolgu ve gülüş tasarımı tedavileri üzerine yoğunlaştırmıştır. Dt. Atmaca 2016 yılından itibaren DentGroup Bahçelievler, DentGroup Yenibosna ve DentGroup Başakşehir Klinik’lerinin kurucu üyesi olup hastalarına hizmet vermektedir.
fatihatmaca@dentgroup.com.tr

Dt. Volkan Kaçmaz Diş Hekimi

Diş Hekimi Dt. Volkan Kaçmaz Antakya doğumludur. Lise öğrenimini İstiklal Makzume Anadolu Lisesi’nde tamamlamış, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2011 yılı itibarıyla kurucu ortak olarak dahil olduğu diş kliniğinde hastalarına hizmet vermiştir. Mesleki çalışmalarını daha çok; lamina, empress, zirkon kaplama, inlay/onlay dolgular ve gülüş tasarımı tedavileri ile implant üstü protezler üzerine yoğunlaştırmıştır. DentGroup Yenibosna Kliniği’ne ortak olarak hastalarına hizmet vermektedir.
volkankacmaz@dentgroup.com.tr

Dt. Selin Çolakoğlu Diş Hekimi selincolakglu

Diş Hekimi Dt. Selin Çolakoğlu İstanbul doğumludur. Lise öğrenimini Kabataş Erkek Lisesi’nde, lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlamıştır. DentGroup Bahçelievler Kliniği’nde hastalarına hizmet vermektedir.
selincolakoglu@dentgroup.com.tr

Dt. Bulut Hakan Şahin Diş Hekimi

Diş Hekimi Dt. Bulut Hakan Şahin İstanbul doğumludur. Lise öğrenimini 2010 yılında Kabataş Erkek Lisesi’nde tamamlamış, 2015 yılında ise İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimi olarak, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Ana Bilim Dalı’nda doktora eğitimine devam etmektedir. DentGroup Bahçelievler Kliniği’nde hastalarına hizmet vermektedir.
hakansahin@dentgroup.com.tr

Dr. Muhammet Birlik Ortodonti Uzmanı muhammetbrlk

Ortodonti Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Muhammet Birlik, Konya doğumludur. 2002-2007 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. Uzmanlık eğitimi olarak, 2008 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Ana Bilim Dalı’nda doktoraya başlayarak, 2013 yılında Ortodonti Uzmanı unvanını almıştır. Bir yıl Ortodonti Uzmanı, iki yılda Öğretim Görevlisi olarak Bezmialem Vakıf Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Ana Bilim Dalı’nda klinik ve akademik çalışmalarını sürdürmüştür. DentGroup Bahçelievler Kliniği’nin kurucu ortaklarından olan Yrd. Doç. Dr. Birlik ayrıca Türk Ortodonti Derneği ve European Orthodontic Society kuruluşları üyesidir.
muhammetbirlik@dentgroup.com.tr

Dr. Hazal Özcan Çocuk Diş Hekimi

Çocuk Diş Hekimi Dr. Hazal Özcan İstanbul doğumludur. Lise öğrenimini 2008 yılında Kabataş Erkek Lisesi’nde tamamlayarak, 2013 yılında ise İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimi kapsamında 2014 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim dalında doktora öğrenimine başlamıştır. DentGroup Bahçelievler Kliniği’nde çocuk diş hekimi olarak hastalarına hizmet vermektedir.
hazalozcan@dentgroupkids.com

İletişim Bilgileri
Adres: Haznedar Mah. Bağcılar Cad. No:14/2 (Ziraat Bankası Üstü) Güngören / İSTANBUL
Çağrı Merkezi: 444 88 21
E-posta bahcelievler@dentgroup.com.tr
Tel: (+90) 212 555 55 65
Mobil: (+90) 541 912 85 85

Haritada Göster

Çalışma Gün ve Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 20:00 / Cumartesi 09:00 – 17:00

Konuşulan Diller
Türkçe, İngilizce

Hakkında
DentGroup Bahçelievler Diş Hekimi Fatih Atmaca, Ortodonti Uzmanı Muhammet Birlik ve Ağız ve Çene Cerrahı Samet Kundakçıoğlu tarafından kurulmuştur. 

DentGroup Bahçelievler’de tüm diş hekimliği branşlarında diş hekimliği hizmetleri verilmektedir.

DentGroup Bahçelievler’de Yapılan Tedaviler

DentGroup Bahçelievler Harita Bilgileri

RANDEVU AL