DentGroup Bağdat Caddesi

DentGroup Bağdat Caddesi Fotoğraf Galerisi

DentGroup Bağdat Caddesi Diş Hekimleri

Dt. Efe Çelebi Diş Hekimi, Yönetim Kurulu Başkanı dr.efecelebi

DentGroup Yönetim Kurulu Başkanı ve Diş Hekimi Dt. Efe Çelebi İstanbul doğumludur. Lise öğrenimi 1999 yılında Üsküdar Amerikan Lisesi’nde, lisans eğitimini ise 2004 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlamıştır. İlk olarak 2005 yılında İstanbul Bağdat Caddesi’nde kendi muayenehanesini açtı. 2006 yılında ise Dr. Cihan Çapan ile DentGroup’un kurucu ortağı oldu. Halen DentGroup’da Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenen Dt. Çelebi, 2016 yılı itibari ile sadece DentGroup Yönetim Kurulu Başkanı görevini sürdürmekte olup DentGroup’un büyüme ve markalaşma odaklı çalışmalarını yürütmektedir. Dt. Çelebi ayrıca DEKİD(Dental Klinik İşletmecileri Derneği) başkan yardımcılığı görevini üstlenmektedir.efecelebi@dentgroup.com.tr

Dr. Cihan Çapan Ortodonti Uzmanı cihancapan

DentGroup Yönetim Kurulu Üyesi ve Ortodonti Uzmanı Dr. Cihan Çapan Almanya doğumludur. Lisans eğitimini 1993-1999 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlamıştır. Uzmanlık eğitimi olarak Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Ana Bilim Dalı’nda doktoraya başlamış, 1,5 yıl periodontoloji doktorası yaptıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Ortodonti Ana Bilim Dalı’na geçmiştir. 2005 yılında Ortodonti Uzmanı unvanını alarak 2006 yılında önce kendi özel muayenehanesini açmış, aynı yıl içinde 2006 yılında Dt. Efe Çelebi ile DentGroup’un kurucu ortağı olmuştur. Dr. Çapan, halen DentGroup Bağdat Caddesi Kliniği’nde yalnızca invisalign tedavisi (telsiz ortodontik tedavi) alanında çalışmalarını sürdürmektedir. Ortodonti Uzmanlığı’nın yanı sıra DentGroup Kurumsal İletişim ve Tanıtım Bölüm Başkanıdır. Dr. Çapan ayrıca Roth Williams International Society of Orthodontists, Türk Ortodonti Derneği, European Orthodontic Society, World Federation of Orthodontist kuruluşlarına üyedir. cihancapan@dentgroup.com.tr

Dr. Akın Öztemel Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı akinoztemel

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Akın Öztemel Ankara doğumludur. Orta ve lise öğrenimini Afyon Kocatepe Anadolu Lisesi’nde tamamlamış, lisans eğitimi olarak Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2006 yılında mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini de Gazi Üniversitesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim dalında tamamladıktan sonra Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı olarak göreve başlamıştır. Yurtiçi ve yurtdışında Oral – Maksillofasiyal Cerrahi ve Oral İmplantoloji konulu pek çok kongre ve sempozyuma katılmıştır. DentGroup Bağdat Caddesi Kliniği’nin ortağı olup aynı zamanda DentGroup Göztepe Kliniği’nde de hastalarına hizmet vermektedir. Dr. Öztemel ayrıca Türk Dişhekimleri Birliği (TDB) ve Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği (TAOMS) üyesidir. akinoztemel@dentgroup.com.tr

Dt.İmren Hocaoğlu Yılmaz Diş Hekimi imrenhocaoglu

Diş Hekimi Dt. İmren Hocaoğlu Bulgaristan doğumludur. Orta ve lise öğrenimini Yalova Anadolu Lisesinde tamamlamış olup lisans eğitimi olarak Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. 2010 yılı itibari ile DentGroup ailesine katılmıştır ve 2013 yılında DentGroup Bağdat Caddesi Kliniği’ne ortak olarak hastalarına hizmet vermektedir. Mesleki çalışmalarında ağırlıklı olarak; kompozit lamina, porselen lamina, empress (full porselen), zirkon kaplama, inlay/onlay porselen dolgu ve gülüş tasarımı tedavileri üzerine yoğunlaştırmıştır. Dt. Hocaoğlu ayrıca EDAD ve CAD ACADEMY üyesidir.imren@dentgroup.com.tr

Dr. Çağrı Gazioğlu Özle Ortodonti Uzmanı

Ortodonti Uzmanı Dr. Çağrı Gazioğlu Özle Gelibolu doğumludur. Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu olup doktora eğitimini Gazi Üniversitesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır. DentGroup Bağdat Caddesi ve DentGroup Kids Caddebostan Klinik’lerinde çocuk ve yetişkin ortodonti hastalarına hizmet vermektedir. Dr. Gazioğlu ayrıca Türk Ortodonti Derneği üyesidir. cagrigazioglu@dentgroup.com.tr

Dt. Seçil Duman Yalçın Diş Hekimi dtsecilyalcin

Diş Hekimi Dt. Seçil Duman Yalçın Tekirdağ doğumludur. Muratlı Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde lisans eğitimini tamamlamıştır. Dt. Yalçın DentGroup ailesine katılıp, DentGroup Bağdat Caddesi Kliniği’ne ortak olarak hastalarına hizmet vermektedir.
secilyalcin@dentgroup.com.tr

Dr. Başak Kurdoğlu Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı olan Dr. Başak Kurdoğlu Ankara doğumludur. Orta öğrenimini Ankara Büyük Koleji, lise öğrenimini ise Ankara Atatürk Lisesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini 2008 yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde bitirmesinin ardından aynı sene içerisinde uzmanlık eğitimini Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Ana Bilim Dalında doktorasını tamamlamıştır. Dr. Kurdoğlu doktora sonrası DentGroup ailesine katılarak hastalarına hizmet vermektedir.
basakkurdoglu@dentgroup.com.tr

Dt. Merve Elitok Diş Hekimi dt.merve_elitok

Diş Hekimi Dt. Merve Elitok Elazığ doğumludur. Orta ve lise öğrenimini Elazığ Anadolu Lisesi’nde tamamlamış, lisans eğitimi olarak Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Mesleki çalışmalarına ağırlıklı olarak; dijital diş hekimliği üzerine yoğunlaştırmıştır. 2015-2016 yıllarında özel sektörde hizmet vermiş, 2017 yılı itibari ile DentGroup Bağdat Caddesi Kliniği’nde hastalarına hizmet vermektedir. Dt. Elitok ayrıca, TDB,CADA(Cad-Academy) ve EDAD (Estetik Diş Hekimliği Akademisi) üyesidir.
merveelitok@dentgroup.com.tr

Dt. Murat Önder Diş Hekimi dtmurat.onder

Diş Hekimi Dt. Murat Önder Tokat doğumludur. Lise öğrenimini Amasya Macit Zeren Fen Lisesi’nde, lisans eğitimini ise Ondokuz Mayıs Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlamıştır. Mesleki çalışmalarına ağırlıklı olarak; kompozit lamina, porselen lamina, empress, zirkon kaplama, inlay/onlay porselen dolgu ve gülüş tasarımı tedavileri üzerine yoğunlaştırmıştır. 2017 yılı itibari ile DentGroup Bağdat Caddesi Kliniği’nde hastalarına hizmet vermektedir.
muratonder@dentgroup.com.tr

Dt. Alara Naz Kenir Diş Hekimi

Diş Hekimi Dt. Alara Naz Kenir İzmir doğumludur. Lise öğrenimini İzmir Atatürk Lisesi’nde, lisans eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde onur derecesi ile tamamlamıştır. Aynı yıl, İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine kabul edilmiştir. 2017 yılı DentGroup Vaka Yarışması 2.’lik derecesi sonrası DentGroup ailesine katılmıştır. Mesleki çalışmalarına ağırlıklı olarak; gülüş tasarımı, çene ve eklem ağrıları, bruksizm (diş sıkma) tedavileri, dijital diş hekimliği, porselen lamina, empress (full porselen), zirkon kaplama, inlay/onlay dolgu ve obturatör protezler üzerine sürdürmektedir. DentGroup Bağdat Caddesi Kliniği’nde hastalarına hizmet vermektedir.
alarakenir@dentgroup.com.tr

Dt. Özgecan Duymaz Tutuk Diş Hekimi

Diş hekimi Dt. Özgecan Duymaz Tutuk Bursa Karacabey doğumludur. Lise öğrenimini Yalova Fen Lisesi’nde tamamlamış, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2015-2018 yılları arasında Ankara’da özel bir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde çalışmıştır. 2018 yılı itibari ile DentGroup Bağdat Caddesi Kliniği’nde hastalarına hizmet vermektedir.
ozgecanduymaz@dentgroup.com.tr

Dila Özbozdoğanlı Diş Hekimi

Diş Hekimi Dt. Dila Özbozdoğanlı Adana doğumludur. Lise öğrenimini Tarsus Amerikan Lisesi’nde tamamlamış, Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Yeditepe Üniversitesi Periodontoloji Anabilim Dalı’nda (Diş Eti Hastalıkları ve Cerrahisi) doktora eğitimine devam etmektedir. Dt. Özbozdoğanlı, lisans öğrenciliği yaptığı dönemde Avrupa Diş Hekimliği Öğrencileri Birliği (EDSA)’nin uluslararası toplantılarına katılmıştır ve halen aktif olarak devam etmektedir. Uluslararası Diş Hekimliği Araştırmaları Derneği’nin (IADR) üyesidir. DentGroup Bağdat Caddesi kliniğinde çalışmalarını diş eti ve diş destek dokularının sağlığı, hastalıkları ve bu dokuların cerrahisi üzerinde sürdürmektedir.
dilaozbozdoganli@dentgroup.com.tr

Dt. Roni Aydın Kızılırmak Diş Hekimi ronikzlrmk

Diş Hekimi Dt. Roni Aydın Kızılırmak, Diyarbakır doğumludur. Orta ve lise öğrenimini Batman Ziya Gökalp Anadolu Lisesi’nde tamamlamış, Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. DentGroup Bağdat Caddesi Kliniği’nde hastalarına hizmet vermektedir.ronikizilirmak@dentgroup.com.tr

İletişim Bilgileri
Adres: Bağdat Caddesi No: 310 Cemilpaşa Apt. K:2 D:4 Caddebostan / Kadıköy / İSTANBUL (Bağdat Caddesi Caddebostan Happy Moons cafenin üstünde)
Çağrı Merkezi: 444 88 21
E-posta: bagdatcaddesi@dentgroup.com.tr
Tel: (+90) 216 356 69 15
Mobil: (+90) 506 390 83 23

Haritada Göster

Çalışma Gün ve Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00 / Cumartesi 09:00 – 17:00

Konuşulan Diller
Türkçe, İngilizce, Almanca

Hakkında
DentGroup Bağdat Caddesi Diş Hekimi Efe Çelebi ve Ortodonti Uzmanı Dr.Cihan Çapan tarafından 2006 yılında kuruldu. İlerleyen yıllarda Diş Hekimleri İmren Hocaoğlu, Seçil Duman Yalçın, Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Akın Öztemel ve Ortodonti Uzmanı Çağrı Gazioğlu Özle DentGroup Bağdat Caddesi ortakları arasına katıldı.

DentGroup Bağdat Caddesin’de tüm diş hekimliği branşlarında diş hekimliği hizmetleri verilmektedir.

DentGroup Bağdat Caddesi’nde Yapılan Tedaviler

DentGroup Bağdat Caddesi Harita Bilgileri

RANDEVU AL