DentGroup Ataşehir

DentGroup Ataşehir Hekimleri

Dr. Tuğrul Saygı Çene ve Yüz Protezi Uzmanı dr.tugrulsaygi

Çene ve Yüz Protezi Uzmanı Dr. Tuğrul Saygı Kahramanmaraş doğumludur.1998 yılında girdiği Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden, yüksek lisans ve doktorasını da tamamlayarak 2010 yılında mezun oldu. Mesleki uzmanlığını; Protetik Diş Tedavileri Anabilim Dalı’nda yapan Dr. Saygı 2010 yılından itibaren DentGroup hastalarına hizmet vermeye başlamıştır. 2013’te Dt. Kerem Adalet ile DentGroup Ataşehir Kliniği’ni kurmuştur. Protetik rehabilitasyonlar konusunda çeşitli bildiri ve makalesi yayınlanmıştır. Dr. Saygı ayrıca, Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB), Türk Prostondoti ve İmplantoloji Derneği üyesidir.
tugrulsaygi@dentgroup.com.tr

Msc. Dt. Kerem Adalet Diş Hekimi

Diş Hekimi Msc. Dt. Kerem Adalet Adapazarı doğumludur. Lise öğrenimini Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi’nde tamamlayarak lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2013 yılında Dr. Tuğrul Saygı ile birlikte DentGroup Ataşehir Kliniği’ni kurmuştur. Çalışmalarına daha çok lamina ve beyazlatma uygulamalarına yoğunlaştırmıştır. DentGroup Ataşehir ‘ Kliniği’nde hastalarına hizmet vermektedir. Aynı zamanda “Spor Diş Hekimliği” altında sporla uğraşan birçok hastasına özel tedaviler ve ağız koruyucuları sunmaktadır. Dt. Adalet ayrıca Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) üyesidir.
keremadalet@dentgroup.com.tr

Dr. Gülşad Güngör Endodonti Uzmanı

Endodonti Uzmanı Dr. Gülşad Güngör İstanbul doğumludur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamlamış olup, lisans eğitimi olarak Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Aynı sene Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hastalıkları ve Tedavisi Ana Bilim Dalında doktora eğitimine başlamıştır. DentGroup Ataşehir Kliniği’nde hastalarına hizmet vermektedir.gulsadgungor@dentgroup.com.tr

Dr. Ahmet AkgülOrtodonti Uzmanı dr.ahmetakgul

Ortodonti Uzmanı Dr. Ahmet Akgül Artvin Yusufeli doğumludur. Lise öğrenimini Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi’nde tamamlamış, Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Ana Bilim Dalı’nda tamamlamıştır. Uzmanlık eğitimi sonrası DentGroup ailesine katılarak hastalarına hizmet vermektedir. Dr. Akgül ayrıca Türk Ortodonti Derneği ve European Orthodontic Society kuruluşlarına üyedir.
ahmetakgul@dentgroup.com.tr

Dr. Başak Kurdoğlu Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Başak Kurdoğlu Ankara doğumludur. Ortaokulu Büyük Kolejde tamamlamış ,Ankara Atatürk Lisesi’ni bitirmiştir. Lisans eğitimi Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde 2008 yılında bitirdikten sonra yine aynı sene aynı Fakültenin Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Ana Bilim Dalında doktorasını tamamlamıştır. Doktora sonrası DentGroup ailesine katılmıştır.
basakkurdoglu@dentgroup.com.tr

Dt. Elçin Güneysu Diş Hekimi

Diş Hekimi Dt. Elçin Güneysu Tekirdağ doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Tekirdağ’da tamamlamış olup, lisans eğitimi olarak Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2012 yılında mezun olmuştur. Mesleki çalışmalarında ağırlıklı olarak lamine, empress, zirkonya, inlay/onlay, gülüş tasarımı tedavileri üzerine yoğunlaştırmıştır. DentGroup Ataşehir Kliniği’nde hastalarına hizmet vermektedir.
elcinguneysu@dentgroup.com.tr

Dt. Kağan Özkan Diş Hekimi

Diş Hekimi Dt. Kağan Özkan Antalya doğumludur. Lise öğrenimini Adem Tolunay Anadolu Lisesi’nde tamamlamış olup, lisans eğitiminden ise Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde onur öğrencisi derecesi ile mezun olmuştur. Mesleki çalışmalarını daha çok; dental fotoğrafçılık, dijital gülüş tasarımı, laminate veneers, empress, zirkonya tedavileri üzerine yoğunlaşmıştır. Dt. Özkan ayrıca TDB (Türk Diş Hekimleri Birliği) üyesidir. DentGroup Ataşehir Kliniği’nde hastalarına hizmet vermektedir.
kaganozkan@dentgroup.com.tr

Dr. Murat Özle Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Murat Özle Konya doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuş, uzmanlık eğitimini ise Gazi Üniversitesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır. Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) ve Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği (TAOMS) üyesidir. Kendisi DentGroup Ataşehir kliniğinde hizmet vermektedir.muratozle@dentgroup.com.tr

Dr. Dilara Uysal Çocuk Diş Hekimi

Çocuk Diş Hekimi Dr. Dilara Uysal İstanbul doğumludur. İlk ve orta öğrenimini TED Kayseri Koleji’nde lise eğitimini ise Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimi olarak Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden onur derecesiyle mezun olmuştur. Ardından Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Çocuk Diş Hekimliği Anabilim Dalı’nda Doktora eğitimini tamamlamıştır. Mesleki çalışmalarında; güncel dental materyaller, rejeneratif endodontik tedavi, dental travmalar, MIH’lı dişlerde teşhis, tedavi ve güncel yaklaşımlar, ektodermal displazi sendromlu çocuklarda diş tedavileri gibi konularda çalışmaları bulunmakta ve tedavi yapmaktadır. Dr. Uysal, Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) ve Türk Pedodonti Derneği (TPD) üyesidir. DentGroup Ataşehir Kliniği’nde ve Dentgroup Kids Caddebostan Kliniği’nde çocuk diş hekimi olarak hizmet vermektedir.
dilarasalcioglu@dentgroupkids.com

DentGroup Ataşehir Klinik Koordinatörü

Kader Kaya DentGroup Ataşehir Klinik Koordinatörü

DentGroup Ateşehir Klinik Koordinatörü Kader Kaya İstanbul’da doğumludur. Ümraniye Anadolu Ticaret Meslek Lisesi’nde Muhasebe tamamlamış, öğrenimi sırasında mali müşavir yanında staj yapmıştır. 2013’te DentGroup ailesine katılarak DentGroup Ataşehir kliniğinde Hasta İlişkileri Sorumlusu olarak görevine başlamıştır. Eğitimine Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümünde devam etmekte olup, kişiler arası çatışma yönetimi ve çalışan memnuniyet analizi projeleri yönetimi gibi çeşitli eğitimler almıştır. 2014 yılı itibari ile DentGroup Ataşehir Kliniği’nde Klinik Koordinatörü görev yapmaktadır. kaderkaya@dentgroup.com.tr

İletişim Bilgileri
Adres: Barbaros Mah. Halk Cad. No : 63/1 Ataşehir / İSTANBUL
Çağrı Merkezi: 444 88 21
E-posta:atasehir@dentgroup.com.tr
Tel: (+90) 216 363 34 34
Mobil: (+90) 541 363 34 54

Haritada Göster

Çalışma Gün ve Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00 Cumartesi 09:00 – 17:00

Konuşulan Diller
Türkçe, İngilizce

Hakkında
DentGroup Ataşehir 2013 yılında Çene ve Yüz Protezi Uzmanı Dr. Tuğrul Saygı ile Diş Hekimi Kerem Adalet’in katılımıyla kuruldu.

DentGroup Ataşehir’de tüm diş hekimliği branşlarında diş hekimliği hizmetleri verilmektedir.

DentGroup Ataşehir’de Yapılan Tedaviler

DentGroup Ataşehir Harita Bilgileri

RANDEVU AL