DentGroup Ataşehir

DentGroup Ataşehir Hekimleri

Dr. Tuğrul Saygı Çene ve Yüz Protezi Uzmanıdr.tugrulsaygi

Çene ve Yüz Protezi Uzmanı Dr. Tuğrul Saygı, Kahramanmaraş doğumludur.1998 yılında girdiği Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden, yüksek lisans ve doktorasını da tamamlayarak 2010 yılında mezun oldu. Uzmanlığını, Protetik Diş Tedavileri Anabilim Dalı’nda yapan Tuğrul Saygı, sonrasında 2010 yılından itibaren DentGroup Göztepe’de hastalarına hizmet vermeye başlamıştır. 2013’te Kerem Adalet ile birlikte DentGroup Ataşehir Kliniği’ni kurmuştur. Protetik rehabilitasyonlar konusunda çeşitli bildiri ve makalesi yayınlanmıştır. Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB), Türk Prostondoti ve İmplantoloji Derneği üyesidir.
tugrulsaygi@dentgroup.com.tr

Msc. Dt. Kerem Adalet Diş Hekimi

Diş Hekimi Msc. Dt. Kerem Adalet Adapazarı doğumludur.Dt. Lise öğrenimini 2001 yılında Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi’nde tamamlamış, Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2013 yılında Dr. Tuğrul Saygı ile birlikte DentGroup Ataşehir Kliniği’ni kurmuştur. Çalışmalarına daha çok Lamina ve beyazlatma uygulamalarına yoğunlaştırmıştır. DentGroup Ataşehir’de hastalarına hizmet vermektedir. Aynı zamanda “Spor Diş Hekimliği” altında sporla uğraşan birçok hastasına özel tedaviler ve ağız koruyucuları sunmaktadır. Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) üyesidir.
keremadalet@dentgroup.com.tr

Dt. Elçin Güneysu Diş Hekimi

Diş Hekimi Dt. Elçin Güneysu Tekirdağ doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Tekirdağ’da tamamlamış olup, Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2012 yılında mezun olmuştur. 2017 yılında DentGroup bünyesine katılmıştır.Çalışmalarına daha çok lamine, empress, zirkonya, inlay/onlay, gülüş tasarımı tedavileri üzerine yoğunlaştırmıştır.
elcinguneysu@dentgroup.com.tr

Dr. Gülşad Güngör Endodonti Uzmanı

Endodonti Uzmanı Gülşad Güngör İstanbul’da doğmuştur. Ortaokulu Eyüboğlu kolejinde, liseyi Coşkun Kolejinde okumuştur. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlamıştır. Aynı sene aynı Fakülte’nin Diş Hastalıkları ve Tedavisi Ana Bilim Dalında doktoraya başlamıştır. DentGroup Ataşehir kliniğinde görev yapmaktadır.gulsadgungor@dentgroup.com.tr

Dr. Başak Kurdoğlu Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Başak Kurdoğlu Ankara doğumludur. Ortaokulu Büyük Kolejde tamamlamış ,Ankara Atatürk Lisesi’ni bitirmiştir. Lisans eğitimi Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde 2008 yılında bitirdikten sonra yine aynı sene aynı Fakültenin Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Ana Bilim Dalında doktorasını tamamlamıştır. Doktora sonrası DentGroup ailesine katılmıştır.
basakkurdoglu@dentgroup.com.tr

Dr. Ahmet Akgül Ortodonti Uzmanı dr.ahmetakgul

Ortodonti Uzmanı Dr.Ahmet Akgül Artvin Yusufeli doğumludur. Lise öğrenimini Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi’nde tamamlamış, Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Ana Bilim Dalı’nda tamamlamıştır. Türk Ortodonti Derneği ve European Orthodontic Society kuruluşlarına üyedir. Ortodonti Uzmanı Dr. Ahmet Akgül DentGroup Göztepe kliniğinde görevine devam etmektedir.
ahmetakgul@dentgroup.com.tr

Dt. Kağan Özkan Diş Hekimi

Diş Hekimi Dt. Kağan Özkan Antalya doğumludur. Lise öğrenimini Adem Tolunay Anadolu Lisesi’nde tamamlamış, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur. Dental fotoğrafçılık, dijital gülüş tasarımı, laminate veneers, empress, zirkonya tedavileri üzerine yoğunlaşmıştır. TDB (Türk Diş Hekimleri Birliği) üyesidir. kaganozkan@dentgroup.com.tr

Dr. Dilara Uysal Çocuk Diş Hekimi

Dr. Dilara Uysal İstanbul doğumludur. İlköğretim eğitimini TED Kayseri Koleji’nde tamamladıktan sonra lise eğitimine Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi’nde devam etmiştir. Ardından Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden onur derecesiyle mezun olmuştur. Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Çocuk Diş Hekimliği Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine devam etmektedir. Çocuk diş hekimliğini ilgilendiren çeşitli konularda (MIH’lı dişlerde teşhis,tedavi ve güncel yaklaşımlar, Ektodermal displazi sendromlu çocuklarda diş tedavileri) çalışmaları bulunmaktadır ve diğer konularda da güncel tedaviler yapmaktadır. Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) ve Türk Pedodonti Derneği (TPD) üyesidir. DentGroup Ataşehir kliniğinde çocuk diş hekimi olarak görev yapmaktadır. dilarasalcioglu@dentgroupkids.com

DentGroup Ataşehir Klinik Koordinatörü

Kader Kaya DentGroup Ataşehir Klinik Koordinatörü

İstanbul’da doğmuştur. Ümraniye Anadolu Ticaret Meslek Lisesi’nde Muhasebe bölümünü okumuştur. Öğrenimi sırasında mali müşavir yanında staj yapmıştır. Sonrasında Gold Bilgisayar Genel Müdürlüğü’nde çalışmıştır. 2013’te DentGroup Ataşehir’de Hasta İlişkileri Sorumlusu olarak görevine başlamıştır. Kişiler arası çatışma yönetimi ve çalışan memnuniyet analizi projeleri yönetimi gibi çeşitli eğitimler almıştır. 2014 yılında Klinik Koordinatörü olarak devam ettiği görevini hala DentGroup Ataşehir bünyesinde sürdürmektedir.Eğitimine Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümünde devam etmektedir

İletişim Bilgileri
Adres: Barbaros Mah. Halk Cad. No : 63/1 Ataşehir / İSTANBUL
Çağrı Merkezi: 444 88 21
E-posta:atasehir@dentgroup.com.tr
Tel: (+90) 216 363 34 34
Mobil: (+90) 541 363 34 54

Haritada Göster

Çalışma Gün ve Saatleri
Pazartesi – Cumartesi  09:00 – 19:00

Konuşulan Diller
Türkçe, İngilizce

Hakkında
DentGroup Ataşehir 2013 yılında Çene ve Yüz Protezi Uzmanı Dr. Tuğrul Saygı ile Diş Hekimi Kerem Adalet’in katılımıyla kuruldu.

DentGroup Ataşehir’de tüm diş hekimliği branşlarında diş hekimliği hizmetleri verilmektedir.

DentGroup Ataşehir’de Yapılan Tedaviler

DentGroup Ataşehir Harita Bilgileri