DentGroup Acarkent      

DentGroup Acarkent  Fotoğraf Galerisi

DentGroup Acarkent Diş Hekimleri

Dt. Pelin Cuhruk Karaer Diş Hekimi

Diş Hekimi Dt. Pelin Cuhruk Karaer İstanbul doğumludur. Orta ve lise öğrenimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır.1986 yılında lisans eğitimi olan Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni bitirmiştir. Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protez Bölümü’nde asistan olarak çalıştıktan sonra Kuveyt’e giderek iki sene süre ile mesleğini uluslararası platformda icra etmiştir. Çocuk Diş Hekimliği tecrübesi de bulunan Karaer, 2014 yılı Haziran ayı itibari ile Dt. Aydemir Karaer ile beraber DentGroup Acarkent Kliniği’nin kurucu ortağı olarak hastalarına hizmet vermektedir.
pelinkaraer@dentgroup.com.tr

Dt. Aydemir Karaer Diş Hekimi

Diş Hekimi Dt. Aydemir Karaer İstanbul doğumludur. 1983 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1986 yılında Bağdat Caddesi’nde kendi özel diş kliniğini açmıştır. 1996 yılında eşi Dt. Pelin Karaer ile özel bir diş kliniği kurmuştur ve o tarihten bu yana tedavi çalışmalarına devam etmektedir. 2011-2013 yılları arasında eşi Dt. Pelin Karaer ile birlikte Acarkent içerisinde özel bir diş kliniği’nin işletmeciliğini yapmışlardır. Mesleki çalışmalarını daha çok; Protez ve İmplantoloji üzerine yoğunlaştıran Dt. Aydemir Karaer aynı zamanda TDB, TOİD ve EDAD üyesidir. Zihinsel engelli bireylerin sporla rehabilitasyonunu sağlayan Türkiye Özel Olimpiyatlar Derneği’nin başkanlığını da yürüten Dt. Aydemir Karaer bu bireylerin diş tedavilerine de yardımcı olmaktadır. 2014 yılı Haziran ayı itibari ile Dt. Pelin Karaer ile beraber DentGroup Acarkent Kliniği’nin kurucu ortağı olarak hastalarına hizmet vermektedir.
aydemirkaraer@dentgroup.com.tr

Dr. Simge Diren EsenerOrtodonti Uzmanı dr.simgedirenesener

Dr. Simge Diren Esener Kıbrıs/Lefkoşa doğumludur. Orta ve lise öğrenimini Tük Maarif Vakfı Kolejinde (Kıbrıs) tamamlamıştır. Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuş,aynı fakültede Ortodonti Uzmanlık eğitimini almıştır. Türk Ortodonti Derneği üyesidir. simgeesener@dentgroup.com.tr

Dt. Yüksel Eren Endodonti Uzmanı

Endodonti Uzmanı Dt. Yüksel Eren İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuş, Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Endodonti Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. DentGroup Acarkent ve Maslak Klinikleri’nde Endodonti alanında hastalarına hizmet vermektedir. Ayrıca Dt. Yüksel Eren, Türk Endodonti Derneği üyesidir.yukseleren@dentgroup.com.tr

İletişim Bilgileri
Adres: Acarkent Mah. Acarkent Sit. 9. Cad No: 3/3 (Coliseum Karşısı) Beykoz / İSTANBUL
Çağrı Merkezi: 444 88 21
Telefon : (+90) 216 485 11 22
E-posta: acarkent@dentgroup.com.tr

Haritada Göster

 

Çalışma Gün ve Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:00 – 19:00 / Cumartesi 09:00 – 16:00

Konuşulan Diller
Türkçe, İngilizce

Hakkında
DentGroup Acarkent 2014 yılında Diş Hekimi Pelin Cuhruk Karaer ve Diş Hekimi Aydemir Karaer’in girişimiyle, DentGroup’un 6. şubesi olarak kuruldu.
DentGroup Acarkent’ te tüm diş hekimliği branşlarında diş hekimliği hizmetleri verilmektedir.

DentGroup Acarkent’te Yapılan Tedaviler

DentGroup Acarkent Harita Bilgileri

RANDEVU AL