DentGroup Maltepe İletişim Bilgileri

Adres
Bağlarbaşı Mah. İkinci İlkokul Cad. No:7-9/B Maltepe/İstanbul

Çağrı Merkezi
444 88 21

Eposta
maltepe@dentgroup.com.tr

Telefon
0216 441 51 51

Haritada Göster

Çalışma Gün ve Saatleri
Pazartesi – Cumartesi 09:00 19:00

DentGroup Maltepe

DentGroup Maltepe Fotoğraf Galerisi

DentGroup Maltepe Diş Hekimleri

Dt. Melih Bayram Diş Hekimi

Dt. Melih Bayram Amasya doğumludur. 1996 yılında Amasya Lisesi’nden mezun olmuştur. 2002 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2003-2004 yılında Mardin’de askerlik görevini yerine getirmiştir. 2004 yılından beri çeşitli diş kliniklerinde diş hekimliği ve cerrahi yoğunlukta çalışmıştır. Yurt içi ve yurt dışında ileri cerrahi eğitimleri almıştır. Cada (Computer Aided Dentistry Academy) üyesidir. Klinik ortağı olduğu DentGroup Maltepe kliniğimizde cerrahi diş hekimliği üzerine görev yapmaktadır.melih.bayram@dentgroup.com.tr

Dt. Zeynep Kalyoncu Diş Hekimi

Dt. Zeynep Kalyoncu Bursa’da doğmuştur. Lise öğrenimini Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 2011 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur.2016 yılında DentGroup Ataşehir’de çalışmaya başlamıştır. Cada (Computer Aided Dentistry Academy) ve EDAD ( Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği) üyesidir. DentGroup Maltepe kliniğinin açılması ile kliniğe ortak olmuştur ve Diş Hekimi olarak çalışmalarını Maltepe kliniğinde sürdürmektedir.zeynepkalyoncu@dentgroup.com.tr

Dt. Emine Hamamcı Diş Hekimi

Diş Hekimi Emine Hamamcı Amasya’ da doğmuştur. Lise öğrenimini Amasya Macit Zeren Fen Lisesinde tamamlamış, Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. 2018 itibariyle Dentgroup Maltepe Kliniğimizde çalışmaya başlamıştır.

Dr. Cem AkmanlarDişeti Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı

İlk ve orta öğretimini doğduğu şehir Adana’da tamamlayan Cem Akmanlar lise eğitimine dereceyle girdiği İstanbul Amerikan Robert Koleji’nde devam etmiştir. Ardından Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde sürdürüp onur derecesiyle mezun olmuştur.Profesyonel hayatına başlamasının ardından İstanbul Üniversitesi Periodontoloji Anabilim Dalında doktora eğitimine devam etmiştir. Hem klinik hem de akademik hayatın içinde dişeti hastalıkları ve cerrahisi dalında kendini geliştirmiştir.Multidisipliner çalışmanın öneminin farkındalığıyla cerrahi ve periodontoloji alanlarında çok sayıda kurs seminer ve kongreye katılarak bu alanlardaki gelişmeleri yakından takip etmiştir ve etmektedir.Türk Diş Hekimleri Birliği, Türk Periodontoloji Derneği, Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği üyesi olan Cem Akmanlar Dişeti Hastalıkları, Çene Cerrahisi ve İmplant Cerrahisi alanlarında tedavilerini sürdürmektedir.

Dr. Gözde Atalı Gümüş Pedodonti Uzmanı

Adana’da doğan Dr. Gözde ATALI GÜMÜŞ, ilköğretim eğitimini Gündoğdu Koleji’nde tamamladıktan sonra lise eğitimine Özel Çukurova Bilfen Fen Lisesi’nde devam etmiştir. Ardından Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazanmıştır, 2010 yılında mezun olmuş ve mezun olduktan sonra çeşitli kliniklerde görev yapmıştır. Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Çocuk Diş Hekimliği Anabilim dalında doktora eğitimine devam etmektedir. Çocuk diş hekimliğini ilgilendiren çeşitli konularda güncel tedaviler yapmaktadır. Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) ve Türk Pedodonti Derneği  (TPD) üyesidir. Dentgroup Maltepe kliniğinde çocuk diş hekimi olarak görev yapmaktadır.

DentGroup Maltepe Klinik Koordinatörü

Neslihan BoğazDentGroup Maltepe Klinik Koordinatörü

Neslihan Boğaz 1981 Sakarya doğumludur. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde Halkla İlişkiler birimlerinde başladığı kariyerinin ardından 2017 yılı itibarıyla DentGroup Maltepe’de Klinik Koordinatörü olarak görev yapmaktadır. Açık Öğretim İşletme Fakültesi’nde öğrenimine devam eden Neslihan Boğaz, çeşitli sertifika programları ve kurslarla halkla ilişkiler ve kişisel gelişim alanlarında eğitim almaktadır.

İletişim Bilgileri
Adres: Bağlarbaşı Mah. İkinci İlkokul Cad. No:7-9/B Maltepe/İstanbul
Çağrı Merkezi: 444 88 21
E-posta: maltepe@dentgroup.com.tr
Tel: 0216 441 51 51

Haritada Göster

Çalışma Gün ve Saatleri
Pazartesi – Cumartesi her gün 09:00 – 19:00

 

Konuşulan Diller
Türkçe, İngilizce ve Arapça

Hakkında
DentGroup Maltepe, Diş Hekimleri Melih Bayram ve Zeynep Kalyoncu tarafından 2017 yılında kurulmuştur.

DentGroup Maltepe’de tüm diş hekimliği branşlarında diş hekimliği hizmetleri verilmektedir.

DentGroup  Maltepe’de Yapılan Tedaviler

    DentGroup Maltepe Harita Bilgileri