DentGroup Bitlis – Tatvan

DentGroup Bitlis – Tatvan Fotoğraf Galerisi

DentGroup Bitlis – Tatvan Diş Hekimleri

Dt. Yusuf Erkan Ertik Diş Hekimi

Diş Hekimi Dt. Yusuf Erkan Ertik Adana doğumludur. 2009 yılında Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2010 yılında Amerika’da İmplantoloji uygulama ve sertifikasyon programını tamamlayarak 2011 yılı içerisinde Bitlis Tatvan’da özel bir diş kliniği kurmuştur. 2014 yılında Çin/Wuhan Üniversitesi’nde İmplant Uygulamaları eğitimine katılarak, 2016-2017 yıllarında İtalya/Roma Guglielmo Marconi Üniversitesinde Oral Cerrahi ve İmplantoloji Master’nı tamamlamıştır. Mesleki çalışmalarını ağırlıklı olarak; Cerrahi ve İmplantoloji alanında yoğunlaştırmıştır.2018 yılından itibaren DentGroup Bitlis Tatvan Kliniği’nin kurucu ortağı olarak hastalarına hizmet vermektedir. Dt. Ertik ayrıca OSSEDER üyesidir.
yusufertik@dentgroup.com.tr

Dt. Bünyamin Çahan Diş Hekimi

Diş Hekimi Dt. Bünyamin Çahan Bingöl doğumludur. Orta öğrenimini Bingöl, Lise öğrenimini Malatya Fen Lisesi’nde tamamlamıştır. Dicle Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2012 yılında mezun olmuştur. Mardin Kızıltepe’de özel diş kliniğinde görev yapmıştır. 3 yıl Bitlis Ağız ve Diş sağlığı Hastanesinde çalıştıktan sonra 2015 yılından itibaren Tatvan Ada Diş kliniğinde çalışmaya başlamıştır.2018 Ekim itibari ile Ada Diş kliniği ekibi ile DentGroup Bitlis-Tatvan’da hastalarına hizmet vermektedir.
bunyamincahan@dentgroup.com.tr

Dt. Serçil Akyıldırım Diş Hekimi

Diş Hekimi Dt. Serçil Akyıldırım Bitlis doğumludur. Orta ve lise öğrenimini Bitlis Nurullah Eren Anadolu Öğretmen Lisesi’nde, lisans eğitimini ise İnönü Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2017 yılında bölüm ikinciliği ile tamamlamıştır. Dt. Akyıldırım 2018 yılı itibari ile DentGroup Bitlis-Tatvan Kliniği’nde hastalarına hizmet vermektedir.
sercilakyildirim@dentgroup.com.tr

Dt. Ömer Demirtaş Diş Hekimi

Diş Hekimi Dt. Ömer Demirtaş Bitlis doğumludur. Orta ve lise öğrenimini Sivas Fen Lisesi’nde tamamlayarak, 2009 yılında Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini ise 2013 yılında Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Oral Diagnoz ve Radyoloji alanında tamamlamıştır. Mesleki çalışmalarında ağırlıklı olarak; oral lezyonlar, koni ışınlı bilgisayarlı tomografi, endodonti, minimal invaziv restoratif, bağ tedavileri üzerine yoğunlaşmıştır. DentGroup Bitlis-Tatvan Kliniği’nde hastalarına hizmet vermektedir. Dt. Demirtaş ayrıca TDB üyesidir.
omerdemirtas@dentgroup.com.tr

DentGroup Bitlis – Tatvan Klinik Koordinatörü

Handan AltılarDentGroup Bitlis-Tatvan Klinik Koordinatörü

DentGroup Bitlis-Tatvan Klinik Koordinatörü Handan Altılar Tatvan doğumludur. Orta ve lise öğrenimini Tatvan Anadolu Kız Meslek Lisesi’nde tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümü öğrencisidir. DentGroup Bitlis-Tatvan Kliniği’nde Klinik koordinatörü olarak görev yapmaktadır.handanaltilar@dentgroup.com.tr

İletişim Bilgileri
Adres: Kültür Mahallesi Şehmus Zırhlı Cad. Adalet Plaza No:27  Kat 1
Çağrı Merkezi: 444 88 21
E-posta: tatvan@dentgroup.com.tr
Tel: (+90) 434 827 13 98

Haritada Göster

Çalışma Gün ve Saatleri
Pazartesi – Cuma 09:30 – 19:00 / Cumartesi 09:00 – 17:00

Konuşulan Diller
Türkçe, İngilizce, 

Hakkında
DentGroup Bitlis – Tatvan 2018 yılında  Diş Hekimi  Dt. Yusuf Erkan Ertik tarafından kuruldu,

DentGroup Bitlis – Tatvan ‘da tüm diş hekimliği branşlarında hizmetleri verilmektedir.

DentGroup Bitlis – Tatvan ’da Yapılan Tedaviler

DentGroup Bitlis – Tatvan Harita Bilgileri

RANDEVU AL