DentGroup’ta Çalışmak bana ne kazandırır?

Diş Hekimi İş Başvurusu

Zaman durmuyor, her şey değişiyor, gelişiyor. Bu hıza gerçekten yetişebiliyor musun? Son yenilikleri anında takip edebiliyor musun? O son teknoloji cihazları hakkıyla kullanabiliyor musun? O internette gördüğün yeni tekniği uygulayabiliyor musun? Bunları senin adına takip eden birileri olsa, sana arkadaş ortamında öğretse ve kongre katılımlarını desteklese, sen de kendi mesleki yetilerini daha yukarı taşısan, bilgi birikimini artırsan… DentGroup bunun için yanında. Kendini geliştirmeye var mısın?

 

Yeni öğrendiğin teknikleri uygulamak için gerekli cihaz ve malzemeler elinin altında olacak. DentGroup ailesine katıldığında yeni tedavi tekniklerini arkadaş ortamında öğrenmeni sağlayan ve seni daima mesleğinde güncel tutan donanımlı ve enerjik bir ekiple tanışacak, o ekibin bir parçası olacaksın. Her randevu sonrası hastalarımıza gönderdiğimiz anket ve mailler sonucu hastalarının memnuniyetlerini yazılım üstünden anında görebileceksin. Böylece hastalarına daha iyi hizmet verecek, kendini daha iyi geliştirebileceksin.

 

DentGroup çalışanlarının mutluluğunu çok önemser. Çünkü hastayı mutlu etmenin yolunun çalışanını mutlu etmekten geçtiğini bilir. Bu yüzden çeşitli uygulamalarla onların ruhsal ve bedensel dinlenmelerine imkanlar yaratır: motivasyon izinleri, kongre ve eğitim izinleri bunlardan yalnızca birkaçı. DentGroup çalışanı olursan kendine ve sevdiklerine daha fazla vakit ayırabilirsin. 

 

DentGroup keyifli bir çalışma ortamı yanında hekimlerine performansa bağlı yüksek kazanç getirecek bir sistemi de beraberinde sunuyor. Böylece seni her zaman motive edecek bir çalışma sistemine katılıyorsun.

Kendi iş yerinin sahibi olmak… Belki de herkesin hayali. DentGroup gelişime her zaman açık olduğundan takım arkadaşlarını daimi bir yol arkadaşı olarak da görmek istiyor. Böylece birlikte uzun yıllar yol alıp beraber büyürüz. Ne güzel!