DentGroup Klinik Sahibi/Ortağı olmak bana ne kazandırır?

Zaman durmuyor, her şey değişiyor, gelişiyor. Bu hıza gerçekten yetişebiliyor musun? Son yenilikleri anında takip edebiliyor musun? O son teknoloji cihazları hakkıyla kullanabiliyor musun? O internette gördüğün yeni tekniği uygulayabiliyor musun? Bunları senin adına takip eden birileri olsa, sana arkadaş ortamında öğretse ve kongre katılımlarını desteklese, sen de kendi mesleki yetilerini daha yukarı taşısan, bilgi birikimini artırsan… DentGroup bunun için yanında. Kendini geliştirmeye var mısın?

DentGroup’un ‘Yeni Nesil Diş Hekimliği’ deneyimini hastalarına sunmak ve onların memnuniyetini online yazılım üstünden sürekli ölçümlemek istemez miydin? Dijital ortamda yapılan tedaviler, kişiye özel uygulamalarla DentGroup geleneksel diş hekimliği anlayışının dışına taşıyor, keşfetmeye hazır mısın?

Personel ara, bul, görüş, eğit, muhasebe işleri ile ilgilen, hukuk işlerini takip et, websitesi, kartvizit, sosyal medya, broşür ve bunun gibi birçok tanıtım pazarlama çalışmaları ile uğraş, kendin yap ya da ajans bul, sonra o ajansı da yönet, raporları analiz et, ofis ve laboratuvar alışverişini yap, pazarlık yap, stok takibi yap ve en fazla enerjini alacak olan insan yönetimi ile uğraş! Ama profesyonel bir kurum tüm bunları senin adına halleder. DentGroup ekibi bütün bu yorucu ve zaman alan işleri senin için ve sevdiklerine daha fazla zaman ayırman için seve seve üstlenir.

Türkiye’nin şube sayısı itibariyle en büyük diş klinikleri zincirinin bir halkası olmak hem giderlerini azaltmak, hem de gelirlerini arttırmak demek. Her türlü malzeme, cihaz, hizmet alımında toplu alım gücünden faydalanabilmek, ortak tanıtım bütçeleri ile daha fazla hastaya ulaşabilmek avantajlarından sadece birkaçı olacak. DentGroup’un geliştirdiği kendi dental işletim yazılımı DentSoft ile dünyanın neresinde olursan ol kliniğinin tüm kontrolü sana sadece birkaç tık mesafede olacak. 

Haydi, sen de büyüyen DentGroup ailesinin bir üyesi olmak için hemen başvur!

DentGroup Tanışma Günleri

Tanışma Gününde neler konuşacağız?

  • DentGroup hastalarıma/bana ne avantaj sağlayacak?
  • DentGroup sistemi Nasıl İşler?
  • Karlılığımı nasıl arttırabilirim?
  • DentGroup’a katılım şartları nelerdir?
  • Kendime ve sevdiklerime nasıl daha fazla zaman ayırabilirim?
    Ve tüm diğer sorularınızın cevapları…

Katılım: Ücretsizdir.

Tarih: Her ayın 1. ve 3. Pazartesi saat 10:00-13:00 arası gerçekleşmektedir.

Yer: DentGroup AŞ Genel Merkezi

Hemen Başvurmak İçin:Yukarıda bulunan  “Daha Fazla Bilgi Al” formunu doldurup, formun en altındaki “Tanışma Günlerine Katılmak İstiyorum” seçeneğini işaretle. Rezervasyon onayınız için Genel Müdürlüğümüz tarafından aranacaksınız.