Haberler

BİYOLOJİK BEYAZLATMA

Kliniklerimizde uygulanan beyazlatma yöntemlerine bir yenisi daha eklendi: Biyolojik Beyazlatma. Bu beyazlatma yöntemi dişlerde beyazlama sağlarken bir yandan da diş minesinde onarım yapıyor, bu sayede hassasiyet

 

oluşturmadan bir beyazlatma sağlanıyor. Beyazlatma işleminde hassasiyete neden olan hidrojen peroksit’in Biyolojik beyazlatmada oranının çok düşük olması ve kullanılan jelin mine kristalleri içermesi dolayısıyla dişlerde

hassasiyet oluşmuyor.

YERLİ ŞEFFAF APAREY ORTHERO İLE ANLAŞTIK

Kliniklerimizde görünmez ortodonti tedavisine yerli alternatif de sunuyoruz. Orthero markası metal diş tellerini istemeyenlere kişiye özel şeffaf plaklar ile ortodonti tedavisi imkanı veriyor. Dijital olarak tasarlanan ve 3D yazıcılar ile üretilen apareyler, diş teli ile yapılan tedaviye göre yaklaşık %35 oranında tedavi süresini kısaltıyor.

 

EKİBİMİZ BÜYÜYOR

Klinik sayımız 13’ü buldu, ve her kliniğin hasta potansiyeli de günden güne artıyor. Buna paralel olarak ekibimiz de  büyüyor. 87 bini bulan hasta sayımıza 200’ü aşkın personelimiz hizmet veriyor. Ekibimizin 85’ini ise hekimler oluşturuyor.

AKFEN HOLDİNG, TBWA DE ARAMIZA KATILDI

Türkiye’nin önde gelen altyapı yatırım holdinglerinden biri olan Akfen Holding çalışanlarının yanısıra uluslararası reklam ajansı TBWA çalışanları da Anlaşmalı Kurumlar ağımıza katılarak indirimli tedavi imkanından yararlanabilecekler.

KAZANANLAR ÖDÜLLERİNE KAVUŞTU

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen DentGroup Vaka Yarışması Ödül Töreni

 

15 Ağustos’ta Ataşehir Radisson Blu Hotel’de gerçekleşti. Tören öncesinde yarışmayı kazananlar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Genel Müdürlük’te tanışıp toplantı yaparak DentGroup kliniklerinde staj imkanını ve çalışma durumlarını

 

değerlendirdiler. Ardından DentGroup VIP araç ile DentLab ve DentGroup Ataşehir kliniğinin gezdirildiği özel tura katıldılar. Törende birinci olan

 

Orçun Özaydın ödülü olan T2 Comfort Türbin ve Ceramix. One Kompozit Seti’ni Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Neşve Kayabaşoğlu’nun elinden aldı.

 

Tüm kazananlara plaketleri ve özel DentGroup hediye kitleri verildi.

DENTLAB İLE ÜRETİMİMİZİ ARTTIRIYORUZ

Dijital diş laboratuvarımız olan DentLab teknik altyapıya yaptığı yatırımlara bir yenisini daha ekledi. Metal ve titanyum kazıma makineleri sayesinde artık tüm implant üstü ve metal altyapılı işlemleri daha hızlı ve kaliteli olarak üretebileceğiz.

PROF. DR. ZAFER ÇEHRELİ’DEN

 

“ICON İLE TEDAVİ” EĞİTİMİ ALDIK

 

DentGroup Academy bünyesinde hekimlerimize “Icon ile Tedavi” konulu eğitim verildi. Radisson Blu Hotel’de Prof. Dr. Zafer Çehreli tarafından verilen eğitime DentGroup hekimlerinin yanı sıra Vaka Yarışması kazananları da davet edildi. İki saat süren detaylı eğitim önce teorik, ardından uygulamalı sunum ile gerçekleşti.

ANLAŞMALI KURUMLARIMIZA YENİLERİ EKLENDİ

Bünyesinde Lacoste, Burberry, Converse gibi dünyaca ünlü markaları barındıran Eren Holding’in yanı sıra, maden ve lojistik sektöründen Yıldırım Holding, ilaç sektöründen Roche, dağıtım zinciri DHL ve bilişim sektöründen Netaş Anlaşmalı kurumlar ağımıza katıldı.

13. ŞUBEMİZ YENİBOSNA’DA AÇILACAK

13. Şubemiz Yenibosna’da açılacak. Tüm ağız ve diş tedavilerinin yapıldığı yetişkin tedavi odalarının yanı sıra çocuk hastalara özel tedavi ve oyun alanları ile DentGroup Kids de klinikte yer alacak. Atatürk Caddesi üzerinde bulunan kliniğin şubeleşme sürecinin Eylül ayında tamamlanması planlanıyor.

DENTGROUP KIDS WEB SİTEMİZ YENİLENDİ

Çocuk diş kliniğimiz DentGroup Kids’in web sitesini yenileyerek internet kullanıcıları için daha hızlı, daha sade ve aranılanın daha kolay bulunabileceği bir tasarıma geçtik. İçeriğin daha zenginleştiği, DentGroup kimliğine daha uygun yeni yüzü ile DentGroup Kids web sayfasını ziyaret etmek için tıklayınız;

www.dentgroupkids.com

YENİ ANLAŞMALI KURUMLAR

Anlaşmalı Kurumlar ağımıza her ay yenilerini ekliyoruz. 220’ye yaklaşan kurum listemize bu ay Arkas Holding, Bilgili Holding ve Tadım katılırken Fenerbahçe Hedef 1 Milyon Üyeleri de tüm DentGroup kliniklerinde indirimli tedavi imkanından faydalanabilecek.

DG WORLD SON SAYIMIZA KLİNİKLERDEN ULAŞABİLİRSİNİZ

DG World dergimizin son sayısı kliniklerimizde yerini aldı. Kadın erkek herkesin ilgi alanını gözeterek hazırlanan popüler kültür dergimiz seçkin bayilerde ve D&R’larda da okuyucuların beğenisine sunuldu. Dergi kapağında yine ünlü bir hastamıza yer verdik: Şimdilerde NTV’deki programıyla ekranlarda izlediğimiz İtalyan Şef Danilo Zanna.

 

DENTGROUP VAKA YARIŞMASI SONUÇLANDI

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen DentGroup Vaka Yarışması’na genç hekimlerden yüzlerce başvuru oldu. DentGroup uzman ve pratisyen hekimlerden oluşan 15 kişilik jüri, başvuruları özenle inceleyip ilk 10’a kalan vakaları belirledi. Temmuz ayında gerçekleşecek ödül töreninde kazananlara plaket ve ödüllerinin yanı sıra DentGroup kliniklerinde staj imkanı da sunulacak. Kazananları görmek için: https://www.dentgroup.com.tr/biz/dg-vaka-yarismasi/

DG WORLD D&R’DA

DG World yeni sayısı bu ay ilk defa D&R ve seçkin kitapevlerine giriyor. Marmara bölgesindeki tüm D&R şubelerinde, hastamız olan Türkiye aşığı ünlü İtalyan Şef Danilo Zanna’nın kapak olduğu dergimiz okuyucularla buluşacak.

3M, ZİRAAT BANKASI, HALK BANK İLE ANLAŞTIK

Anlaşmalı Kurum Listemiz her geçen gün büyüyor. 200’ü aşan kurumlarımıza bu ay 3M, Ziraat Bankası, Halk Bank, Selçuk Ecza Deposu, Generali Sigorta, Continental Lastikleri, Rönesans Holding de eklendi.

210 BİN ŞİŞLİ VATANDAŞI DENTGROUP’TA AYRICALIKLI

Şişli Belediyesi ve DentGroup arasında imzalanan protokol çerçevesinde Şişli’de ikamet eden vatandaşlar Şişli kart sahipleri, tedavilerini DentGroup kliniklerinde indirimli olarak yaptırabilecekler.

ALTIN ÖRÜMCEK’E BAŞVURDUK

DentGroup web siteleri www.dentgroup.com.tr ve www.dentgroupkids.com ve mobil uygulamamız DentApp ile Altın Örümcek Web Ödülleri’ne başvurduk. Web sitelerimiz ve aplikasyonumuz 5 ayrı kategoride değerlendirilecek, finale kalınması durumunda Eylül ayı içerisinde halk oylamasına sunulacak.

 

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK DENTAL FUARI İDEX’TE FRANCHISE ADAYLARI İLE BULUŞTUK

Ağız Diş Sağlığı, Cihaz ve Malzemeleri Fuarı IDEX, 27-30 Nisan tarihleri arasında CNRExpo Yeşilköy’de gerçekleşti. 50 metrekare özel tasarım stand ile katıldığımız fuarda Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerinden 150’yi aşkın Franchise adayı ile buluştuk. Adaylardan gelen talepleri değerlendirerek yeni şubelerle büyümeye devam edeceğiz.

ULUSLARARASI DENTGROUP FRANCHISE’LARI İÇİN GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR

DentGroup dünyaya açılmak üzere yaptığı görüşmelere bir yenisini daha ekledi. Uluslararası camiadan gelen talepler arasında Suudi Arabistan Franchise adayımız Dr. Shebab Sawi de var. Yönetim Kurulu Başkanımız Dt. Efe Çelebi ve Franchise Yöneticimiz Yağız Sitar, Dr. Sawi’yi İstanbul Genel Merkezimizde ağırladı.

12. ŞUBEMİZ MALTEPE HİZMETE GİRDİ

Maltepe Merkez Çarşı’da konumlanan DentGroup Maltepe, 3 katlı 520 metrekare alanıyla hizmete girdi. Çocuklara özel DentGroup Kids ünitine ek olarak 5 ünit daha bulunan klinikte Dijital Diş Hekimliği anlayışıyla Estetik Diş Hekimliği, Ortodonti, implantoloji, Protez, Periodontoloji, Çene Cerrahisi, Endodonti gibi tüm branşlarda hastalara tedavi imkanı sunuluyor.

Sağlık Turizmi de yapılan DentGroup Maltepe kliniğinde, dental turizm hastalarına özel dinlenme odaları mevcut.

KURUMSAL ANLAŞMALARA YENİLERİ EKLENDİ

Anlaşmalı Kurumlarımıza yeni isimler katılmaya devam ediyor. Mercedez-Benz Türkiye, Sodexo, Milliyet Emlak ve bünyesinde ATV, Sabah, Cosmopolitan gibi isimleri barından Turkuvaz Medya Grubu da DentGroup Anlaşmalı Kurumlar listesine eklendi.

DENTAPP ANDROİD İÇİN İNDİRİLEBİLİR

DentSoft yazılımımız ile entegre çalışan DentApp uygulaması Android için kullanıma hazır. Hastaların röntgen, randevu, ödeme, klinik ve doktor iletişim bilgileri, tedavi detayları gibi tüm içeriğe rahatlıkla ulaşabileceği uygulamaya buradan ücretsiz indirerek ulaşabilirsiniz.

DENTLAB BÜYÜYOR

DentGroup kliniklerine Dijital Diş Hekimliği başta olmak üzere tüm diş hekimliği alanlarında hizmet veren DentLab kapasitesini arttırmak üzere çok daha büyük bir merkeze taşınıyor. Ataşehir’de bulunan, 550 metrekare alana sahip laboratuvar 4 katlı.

YENİ WEB SİTEMİZ DENTGROUPCLINICS.COM AÇILDI

DentGroup Diş Hekimliği’nden bağımsız Franchise adaylarına yönelik hazırlanan web sitesi www.dentgroupclinics.com hizmete girdi. Türkçe ve İngilizce içeriğe sahip web sitesinde Franchise adaylarının DentGroup’un kurumsal yapısına, onu farklı kılan yönlere ilişkin bilgiler yer alıyor.

 

Bir Türk Diş Kliniği Dünyaya Açıldı

DentGroup, DÜNYANIN EN ÖNEMLİ DENTAL FUARI IDS’DE STAND AÇTI…

Konusunda en önemli ve en kapsamlı fuar olan Uluslararası Diş Hekimliği ve Diş Teknolojileri Fuarı IDS (International Dental Show), 21-25 Mart 2017 tarihlerinde Köln’de kapılarını açtı. Daha önce Türkiye’den hiçbir diş kliniğinin standıyla katılımcı olarak yer almadığı bu önemli fuarda, DentGroup bir ilki gerçekleştirdi. 37.si düzenlenen IDS’de stand açan DentGroup 60 ülkeden 2300 firma arasında yer alarak Türkiye’yi temsil etti.

Türkiye’nin şube sayısı itibari ile en büyük diş kliniği zinciri olan DentGroup Franchise sistemiyle dünyaya açıldı. Başta Amerika, Avrupa ve Arap ülkeri olmak üzere tüm dünyadan gelen franchise başvurularını değerlendirdi, adaylarla görüştü.

Diş hekimliği sektöründeki son ürünler, gelişmeler ve trendlerin tanıtıldığı iki yılda bir düzenlenen fuara ortalama 140.000’den fazla uluslararası ziyaretçi katılıyor.
IDS 2017 160.000 metrekareden fazla bir alanda kurularak bugüne kadarki en büyük alanda ziyaretçileri ile buluştu. Katılımcılarla Neden DentGroup’a Katılmalıyım? DentGroup’u Farklı Kılan Nedir? sorularının cevapları, Franchise koşulları DentGroup Yönetim Kurulu Başkanı Efe Çelebi, DentGroup Yönetim Kurulu Üyesi Kurumsal İletişim ve Pazarlama Grup Başkanı Dr. Cihan Çapan, Genel Müdür Gökmen Yücal ve Medikal Ar-Ge direktörü Diş Hekimi Mert Kalak ile detaylı olarak konuşuldu.

Türkiye’de Franchise sistemiyle büyüyüp dünyaya açılmaya hazırlanan DentGroup IDS Fuarı’nda yurt dışı yatırımcı adayları ile yeni fırsatları değerlendirdi.